Panel používateľa

Maľovanie pieskom - Nekonečno

Maľovanie pieskom - Nekonečno

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

VIDEO

kreatívna sada - mandaly na maľovanie pieskom

17,90 € s DPH

Import kód: 1653

Dostupnosť: Skladom

Značka: Sabbiarelli

Vytvorte si vlastné pestrofarebné mandaly s trblietavým pieskom Sabbiarelli. Dokonalý relax z kreatívneho tvorenia symetrických symbolov zaujme deti aj dospelých. 

Sada obsahuje všetko potrebné na vytvorenie svojich žiarivých obrázkov. Balenie obsahuje: 4 perá s farebným pieskom, ktoré je možné znova naplniť, 4 obrázky mandaly na maľovanie, 1 ks náradia na odkrývanie obrázkov. Veko balenia sa môže použiť ako podložka počas maľovanie obrázkov. Farebné pigmenty sú ekologické.

Vhodné pre deti od 5 rokov.

Produkty Sabbiarelli sú založené na koncepte maľovania s farebným pieskom. Ponúka edukatívne a kreatívne aktivity ktoré dokonale stimulujú predstavivosť detí pri vytváraní vlastných umeleckých diel. Na vytváranie svojich obrázkov nie sú potrebné nožnice ani lepidlo. Náradím na odkrývanie obrázkov, ktoré sú vopred nastrihané, sa postupne odlepujú časti obrázkov, ktoré sa zasypávajú pieskom Sabbiarelli. Piesok sa na odkryté časti rýchlo nalepí a pevne drží.

Základom je biely mramor, z ktorého pochádza piesok. Pridaním 12 rôznych netoxických a ekologických pigmentov je vytvorená dokonalá pestrá paleta farieb.

Maľovanie s pieskom je určené pre deti od 3 rokov, podľa náročnosti predlôh a obrázkov sa však kreatívne nasýtia aj dospelí.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info