Panel používateľa

Maľovanie pieskom - Princezné, mini sada

Maľovanie pieskom - Princezné, mini sada

Hodnotenie produktu: 5/5 (13x)

Vaše hodnotenie:

VIDEO

kreatívna sada na maľovanie pieskom

24,90 € s DPH

Import kód: 1652

Dostupnosť: Skladom

Značka: Sabbiarelli

Rozprávkové princezné vymaľované mramorovým pieskom Sabbiarelli nadchnú nejedno dievčatko. Vymaľovať si ich môžu podľa predlohy alebo podľa vlastnej fantázie. 

Sada obsahuje všetko potrebné na vytvorenie svojich žiarivých obrázkov. Balenie obsahuje: 6 pier s farebným pieskom, ktoré je možné znova naplniť, 7 obrázkov princezien na maľovanie, 1 ks náradia na odkrývanie obrázkov. Veko balenia sa môže použiť ako podložka počas maľovanie obrázkov. Farebné pigmenty sú ekologické.

Vhodné pre deti od 5 rokov.

Produkty Sabbiarelli sú založené na koncepte maľovania s farebným pieskom. Ponúka edukatívne a kreatívne aktivity ktoré dokonale stimulujú predstavivosť detí pri vytváraní vlastných umeleckých diel. Na vytváranie svojich obrázkov nie sú potrebné nožnice ani lepidlo. Náradím na odkrývanie obrázkov, ktoré sú vopred nastrihané, sa postupne odlepujú časti obrázkov, ktoré sa zasypávajú pieskom Sabbiarelli. Piesok sa na odkryté časti rýchlo nalepí a pevne drží.  

Základom je biely mramor, z ktorého pochádza piesok. Pridaním 12 rôznych netoxických a ekologických pigmentov je vytvorená dokonalá pestrá paleta farieb.

Maľovanie s pieskom je určené pre deti od 3 rokov, podľa náročnosti predlôh a obrázkov sa však kreatívne nasýtia aj dospelí.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info