Panel používateľa

Hry pre malých cestovateľov

Pridané: 3.4.2019 15:28:42 Počet zobrazení: 944

03 Apríl 2019

Už ste sa zamysleli, kam sa s deťmi tento rok vyberiete na jarnú či letnú dovolenku? Hry a hračky ponúkajú výbornú príležitosť, ako v deťoch vzbudiť záujem o cestovanie a spoznávanie nových miest. Nalaďte sa s nami na hračky a hry o cestovaní, ktoré deti určite zaujmú.

Hry pre malých cestovateľov

Zábava pred cestou aj počas nej

Tie naše zvieratká najradšej cestujú v autobuse alebo ešte lepšie, v ponorke! Oku lahodiace balenie veľkých puzzle o zvieracích cestovateľoch, ktoré sú doplnené v malé leporelo v anglickom jazyku sú v našom obchode novinkou.

Deti majú veľmi rady veľké kusy puzzle, dobre sa im držia v malých prstoch a najmä sa im jednoduchšie identifikujú detaily na obrázkoch. Pri stavaní sa sústredia na detail a neskôr aj celok. Pevný materiál je odolný a tak sa nemusíte báť, že sa puzzle vrátia z dovolenky zničené.

Malé leporelo tvorí s puzzle duo, ktoré ráno či večer aj váš malý cestovateľ rád preskúma na ktorejkoľvek dovolenke.

Zábava je totiž ako stvorená na cesty, puzzle s leporelom sú ukryté v milých kartónových kufríkoch s kovovým otváraním, kam sa určite vojde ešte pár srdcublízkych maličkostí vašich detí. 

zvieratká v ponorke puzzle v kufríku zvieratká v autobuse puzzle v kufríku

Pozri kam sa dnes cestuje

Keď sa s deťmi vyberáme na dovolenku, máme výbornú príležitosť ukázať im napríklad na mape, čo je cieľom cesty. Čo tak vymeniť mapu za nafukovací glóbus, ktorý bude zároveň aj vďačnou loptou na cestách vždy, keď bude treba.

nafukovací glóbus     nafukovací glóbus
Jeho najväčšia výhoda je, že sa bez problémov vojde do každej cestovnej tašky. Naše špeciálne balóny na tému cestovania znázorňujú zemeguľu s najznámejšími divmi sveta. Menšie či väčšie balóny sú nádherne lakované a plné farieb, stačí si len vybrať.

Do lesa s bambinoLÜK

Ak s deťmi radi spoznávate lesy a prírodu, motiváciou pred ďalším výletom môže byť hra bambinoLÜK. Je plná obrázkov, deti veľa naučí a vojde sa aj do miniruksaka v prípade, že si ju vezmú so sebou.

 bambinoluk bambinoLUK
Jej základom je malá plastová doska so symbolmi a malé zošity, ktoré obsahujú úlohy na pozornosť či logiku. Zošit V lese obsahuje veľa informácií o faune a flóre z tohto prostredia. Deti sa pri hre s ním naučia rozpoznávať stromy a ich listy či lesné plody, stopy zvierat, ale aj život v mravenisku. Hra s ním v deťoch určite vzbudí záujem o prírodu a chuť na turistiku.

Spoznávame dopravné prostriedky

Cestovateľská hra pre deti už od 2 rokov ich naučí nielen správne pomenovať dopravné prostriedky, ale aj dodržiavať prvé pravidlá jednoduchých hier. Hra o tom, kto prvý zaplní svoju hraciu kartu a spozná všetky dopravné prostriedky je tiež jedna z tých, ktorá v žiadnom kufri nezaberie veľa miesta.

cestujeme s deťmi

Želáme veľa cestovateľských zážitkov a radosti so svojimi deťmi! Poteší nás, ak vám bude robiť spoločnosť aj niektorá z našich hier.

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info