Panel používateľa

Little Storm - Cestovanie

Little Storm - Cestovanie

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA

spoznávajte rôzne dopravné prostriedky

6,90 € s DPH

9,50 € s DPH Zľava 2,60 €

Import kód: 176

Dostupnosť: Skladom

Little Storm je zábavná a vzdelávacia hra pre najmenších. Je to meno hlavnej postavičky, ktorá sprevádza hráčov počas celej hry. Úlohou hráčov je dostať všetky svoje kartičky so symbolmi na hraciu plochu s rovnakými symbolmi. Kto tak spraví ako prvý, vyhráva... V hre Little Storm - Cestovanie sa deti učia pomenovať všetky druhy dopravných prostriedkov - lode, lietadlá, autá, autobusy, bicykle... Hra rozvíja koncentráciu, zrakové vnímanie, slovnú zásobu. Motivuje dieťa rozprávať príbeh a rešpektovať pravidlá.

Hra obsahuje: hracie podložky pre 5 hráčov, 20 hracích kariet.

Cieľ hry: Dieťa postupne spoznáva rôzne dopravné prostriedky, ktoré človek používa. Cieľom hry je rozšíriť slovnú zásobu dieťaťa a naučiť ho používať ju v správnom kontexte. V hre LittleStorm na prázdninách sa deti zoznámia s rôznymi druhmi bicyklov, áut, lietadiel, lodí a autobusov.

Príprava na hru: Každý hráč si vezme jednu hraciu plochu. Zamiešajte karty so symbolmi a položte ich na stôl obrázkom nadol.

Pravidlá hry:
Hru začína najmladší hráč. Potiahne si jednu kart a ukáže ju ostatným hráčom. Ak sa obrázok na karte nachádza aj na hráčovej hracej ploche, položí kartu na tento obrázok a vezme si ďalšiu kartu z kopy. Ak sa táto karta so symbolom nenachádza na hráčovej hracej ploche, vráti kartu späť pod ostatné karty a pokračuje ďalší hráč. Kartu "LittleStorm na prázdninách" môžu hráči použiť, len ak majú na svojej hracej ploche umiestnené všetky tri karty so symbolmi. Inak kartu musia vrátiť späť pod ostatné karty a pokračuje ďalší hráč.

Kto vyhrá?
Vyhráva hráč, ktorý umiestni tri karty so symbolmi a kartu "LittleStorm na prázdninách" na svoju hraciu plochu.

Vek: 3+

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Little Storm - Na skrývačku

  AKCIA

  spoznávame predložky v jednoduchej spoločenskej hre

  Dostupnosť: Skladom

  6,90 € s DPH

  9,50 € s DPH Zľava 2,60 €

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

bezpecny nakup

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info