Panel používateľa

Tipy na darčeky na deň detí

Pridané: 25.5.2018 21:04:02 Počet zobrazení: 2952

25 Máj 2018

Deťom ukazujeme našu lásku každodenne, najviac zo všetkých členov rodiny. Majú svoje veľké aj menšie radosti takmer každý deň, a tak to má u detí byť.

Tipy na darčeky na deň detí

Deň detí je len jeden v roku, je to špeciálny deň a všetky deti ho tak aj vnímajú. Rodičia a starí rodičia sa snažia svoje ratolesti v tento deň potešiť milým prekvapením. Pozrite sa s nami na darčeky, ktoré môžu potešiť možno aj tie vaše.

Kreativite sa medze nekladú

To poznáte najmä vtedy, keď dieťa pomaľuje steny bytu aj tam, kde by ste to nečakali:) Ak máte doma malého výtvarného umelca, strčte mu do ruky radšej veľký papier a voskovky 3 v 1. Tými môže kresliť ako s voskovkami a neskôr pomocou vody a štetca zmeniť voskovú stopu na vodovú.

voskovky

Ak už máte doma zručného syna či dcérku, ktorá si trúfne na ihlu a niť, využite tieto schopnosti na to, aby si dieťa vyrobilo svoju hračku samé. Ak si ušije svoju vlastnú bábiku či zvieratko, zaručene to bude originál.

                     šitie usi si kamilu

Crazy zábava

Aj takto môžeme nazvať jedným slovom novodobé zábavy, ktoré dnešné deti odlišujú od zážitkov nášho detstva. Medzi netradičné bláznivé zážitky určite partí kúpeľ v zelenom slize či v klzkom farebnom géle. Ani piesok už nie je len to, čo býval. Ten z našej ponuky, kinetický piesok, zázračne preteká pomedzi prsty a špeciálna modelovacia hmota Mad Mattr zase nikdy nevyschne.

 sliz

Hry, ktoré naučia

Naše hry pozná už nejedna učiteľka či logopedička. Hru LOGICO pozná už aj mnoho detí, lebo lúštenie logických úloh ich veľmi baví. Ak aj vy máte doma dieťa, ktoré má rado výzvy, LOGICO určite nesklame.

logico

Kniha ako dar

Kniha je dar, ktorým nikdy nič nepokazíte. Najmenších prekvapí knižka do vody, ktorá mení farby. Svet dinosaurov láka nejedného chlapca. Dinosaury alebo zvieratá vo veľkom pracovnom zošite deti prevedú úlohami a hádankami, počas ktorých sa veľa naučia. Pozrite si našu ponuku detských kníh od vydavateľstva Pro Solutions.

dinosaury

detail dinosaury

Rodičia deťom a s deťmi

Či už darujete na deň detí vašim deťom darček v podobe hračky či knižky, alebo sa spolu vyberiete napríklad na výlet, je na vás. Dôležité je najmä to, aby ste si spomenuli a aby ste boli spolu.

 

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

bezpecny nakup

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info