Panel používateľa

Zákony fyziky pre kinetický piesok neplatia

Pridané: 27.6.2018 16:39:49 Počet zobrazení: 2493

27 Jún 2018

Hra v piesku a s pieskom patrí neodmysliteľne k letu a slnečným dňom. Nemusíte sa však prispôsobovať počasiu vždy, keď sa vaše dieťa chce hrať s formičkami. Stále mokrý piesok môžete mať po ruke počas celého roka!

Zákony fyziky pre kinetický piesok neplatia

Magický kinetický piesok

Špeciálny kinetický piesok je nikdy nevysychajúci materiál, ktorý deti milujú. Má zázračnú schopnosť „vylievať sa", akoby bol živou hmotou. Tieto tekuté vlastnosti originál piesku Kinetic Sand deti aj dospelých úplne fascinujú.

Piesok je jemný a akoby stále mierne mokrý, čo znamená, že sa vyhnete prašným vlastnostiam suchého piesku. To zaručí jeho stále a okamžité použitie na hru s formičkami či bez nich, kedykoľvek dieťa chce.

Manipuláciu s kinetickým pieskom bez problémov zvládnu deti už od 2 rokov. Je výborným materiálom, ktorý stimuluje jemnú motoriku a zároveň upokojí ich myseľ. Piesok Kinetic Sand sa aktívne využíva aj v terapii a na zmyslovú hru.

Postavte si hrad ako na pláži

Kinetický piesok sa predáva v troch rozlične veľkých baleniach (1 kg, 2,5 kg a 5 kg). Nám sa veľmi páči špeciálna sada na stavbu hradu, ktorá sa dá spolu s formičkami a nádobou využiť aj pri ďalších modelovacích aktivitách a materiáloch.

kinetický piesok a hrad

V balení je všetko potrebné pre stavbu správneho pieskového hradu – dokonca aj modelovacia nádoba! Do nej sa dá hrad postaviť a v prípade potreby aj ľahko premiestniť.

Kto povedal, že piesok musí byť len hnedý?

Kinetický piesok je možné kúpiť aj v modrejzelenej či červenej farbe, pričom jeho vlastnosti zostávajú zachované. Ak patríte k tým, čo sa nevedia rozhodnúť, v ponuke je aj balenie troch farebných pieskov.

farebný kinetický piesok

S farbami získavajú pieskové výtvory nový rozmer. Všetci sme ako deti „piekli" z piesku bábovky, ale všetci sme ich nakoniec mali rovnaké, hnedé. S kinetickým pieskom to tak nemusí byť.

Formičky do piesku, ktoré majú šmrnc

Netradičné formičky do piesku deti nabudia na kreatívnu hru. Deti ako predavači zmrzliny s farebnými kornútkamizmrzlinovými naberačkami strávia pri kinetickom piesku hodiny. Zaujímavé formičky, ktorými deti odtlačia do jemného piesku stopy zvierat, deti tiež určite zaujmú.

kinetický piesok a formičky

Dajte im formičky zvieratiek či rozprávkových bytostí, k tomu malú lopatku, a deti budú zahĺbené do hry s pieskom na dlhý čas. Keď sa vyformované postavičky spoja s už postaveným hradom, vznikne kompletný pieskový svet vytvorený vaším drobcom.

Kinetický piesok je jednoducho super. Ak si chcete vyskúšať jeho unikátne vlastnosti, príďte do našej predajne v Bory Mall v Bratislave.

Kinetický piesok zabaví aj vaše deti a vám tak prinesie chvíľku na relax, či aspoň na dobrú kávu.

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info