Panel používateľa

Odolné, trvácne, kvalitné. Hračky z dreva

Pridané: 31.5.2018 14:31:26 Počet zobrazení: 2015

31 Máj 2018

Drevo. Najstarší materiál, z ktorého sa vyrábajú hračky. Je to aj jeden z najbezpečnejších a najviac trvácnych materiálov. V záplave rozličných hier a hračiek nie je vždy jednoduché vybrať takú, ktorá je nielen atraktívna a zmysluplná, ale je zároveň bezpečná.

Odolné, trvácne, kvalitné. Hračky z dreva

V našom obchode Vnímavé deti ponúkame veľa hračiek, ktorých jediný alebo základný materiál je práve drevo. Drevené hračky sú obľúbené u všetkých detí, lebo sú prevažne ľahké a príjemné na dotyk. Nechladia ako kov ani nepodľahnú detskej zvedavosti pri prvom ohnutí, ako plast.

Pre malých šoférov

pre malých šoférov

Autíčka, najmä tie nákladné, fascinujú snáď každého malého chlapca. Naše drevené autá sú ľahké a sú vyrobené z kvalitného bukového dreva. Pretekárske autá pre rýchlych chlapcov, nákladné autíčko, domiešavač, ale aj hasičské drevené autíčko sú vhodné pre chlapcov už od 1 roka.

Pre veľkých neposedníkov

pre veľkých neposedníkov

Ak je vaše dieťatko stále v pohybe, potom sú hračky s kolieskami tým správnym riešením. Milé drevené odrážadlo alebo hračky na tlačenie budú milovať. Pripravte sa na spontánnu radosť z pohybu vašich detí. Pri ich dozore si zašportujete s nimi. ????

Pre nádejných architektov

pre nádejných architektov

Ak patria vaše deti medzi tie, ktoré si rady stavajú a majú dostatočnú trpezlivosť, drevené kocky a stavebnice ich určite zabavia. Môžu stavať veže z kociek a sledovať pritom vznikajúce konštrukcie alebo môžu skúmať farby pri manipulácii s farebnou drevenou stavebnicou

Naše senzorické stavebnice sú v rôznych alternatívach, v drevenom ráme deti môžu skúmať napríklad farebný piesok či guľôčky.

Pre šikovných „ťahačov"

pre šikovných ťahačov

Takto sme nazvali drobcov, ktorí pobehujú po izbe a ťahajú za sebou kamaráta na šnúrke. U nás nájdete drevené autíčka, zvieratkávláčik či rovno rušeň pevne pripevnený na šnúrke.

Hračka, ktorá je stále v blízkosti svojho majiteľa, je to pravé pre malé deti. Takto ju stratia oveľa ťažšie a najmä je všetkým jasné, že táto hračka je JEHO (a nie kamaráta).

Pre budúcich matematikov

pre budúcich matematikov

Farebné tvary z dreva, s ktorými deti manipulujú pri hre, sú veľmi vhodné na podporu ich jemnej motoriky. Hry, ktorých cieľom je identifikovať tvary a správne ich vložiť do otvorov, sú u detí veľmi obľúbené. Spoznávajú pri tom trojrozmernosť a zmysel pre detail a pravidelnosť tvarov. Detská radosť z úspechu, keď sa podarí hodiť tvar cez otvor, je odmenou pre každého rodiča.

Drevo – návrat k prírode

Drevené hračky nie sú len pre staromilcov. Naopak, z minulosti si vzali to najlepšie, zachovali svoje pozitívne vlastnosti a nový prístup k ich výrobe ich robí lákavými aj pre súčasné deti. Pretože vracať sa k prírode je nielen v móde, ale aj užitočné.

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info