Panel používateľa

Odmena za vysvedčenie, ktorá poteší aj rodičov

Pridané: 24.6.2020 12:55:44 Počet zobrazení: 575

24 Jún 2020

Všetci, čo majú doma školákov, nám určite dajú za pravdu, že tento školský polrok sme si prešli školskými povinnosťami našich detí spolu s nimi. Niektorí viac, iní menej, ale určite sme žili školou a úlohami našich detí viac ako zvyčajne.

Odmena za vysvedčenie, ktorá poteší aj rodičov

Práve preto si myslíme, že odmena alebo aspoň pochvala za tohtoročnú snahu o dobré vysvedčenie patrí nielen deťom, ale aj ich rodičom, starým rodičom, súrodencom a každému, kto sa oň pričinil.

Spoločné chvíle s našimi deťmi sú samozrejme aj (a najmä) o zábave a radosti zo spoločne stráveného času. Možno práve rodinné spoločenské hry a spoločné hravé aktivity budú výbornou odmenou pre všetkých.

Prázdninové dni sú dlhé a popri výletoch a dovolenkách je čas aj na domáce tvorenie. U školákov je veľmi obľúbené špeciálne maľovanie mramorovým pieskom, z ktorého si deti vyrobia aj vlastné rámiky na dovolenkové fotografie, záložky do knihy, šperky či šperkovnicu a veľa zaujímavých obrázkov či dokonca mandaly. Je to zaujímavá technika, ktorá prinesie radosť nejednému školákovi a dokonca zabaví aj dospelákov.

maxi sada sabbiarelli

Spoločenské hry sú veľmi obľúbené v mnohých rodinách. Skúste siahnuť po takej, ktorá nielen zabaví, ale ktorá je postavená na výzvach pre hráčov. Do takejto kategórie patria napríklad tangramy, ktoré majú charakter spoločenskej hry, v ktorých ide nielen o správnosť, ale aj o rýchlosť.

tangramy

Zaujímavé sú tiež veľké guľôčkové dráhy, tentokrát pre školákov, ktorí dokonca využijú svoje znalosti z fyziky. Niektoré z nich sú totiž naozajstnou výzvou, najmä tie zo špeciálnej najnovšej rady Hubelino PÍ.

hubelino PI

Počas výletov sa určite zíde zábava na cesty, do auta či vlaku. Takouto alternatívou sú špeciálne kocky, podobné tej Rubikovej. Kocky V-cubes sú náročnejšie v tom, že zobrazujú obrázky napríklad zvierat, ale aj náročných umeleckých diel. U nás nájdete aj špeciálnu kocku s obrazmi Slovenska. Zložiť ju bude výzva nielen pre školákov, ale aj rodičov.

kocka v-cube zvieratá

Voľné dni prajú aj aktivitám, ako je skladanie puzzle. Skúste však prekonať sami seba a poskladať obrázok, ktorý vopred nemáte nikde nakreslený. Toto je darček pre rodičov, alebo skôr teenagerov, lebo už pri pohľade na náročnejšie ilustrácie a celkový princíp skladania bez predlohy je jasné, že to nie je puzzle pre menšie deti.

obrátené puzzle pre dospelých

Želáme vám všetkým pekné leto plné veselých zážitkov a výnimočných spoločných chvíľ. A ak počas leta siahnete aj na niektoré z našich hier, budeme sa veľmi tešiť.

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

bezpecny nakup

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info