Panel používateľa

Obrátené puzzle? Novinka, ktorá prekvapila aj nás.

Pridané: 12.6.2020 14:56:21 Počet zobrazení: 828

12 Jún 2020

S hračkami, hrami a aj so samotným puzzle sa v našej práci stretávame denne. Každoročne sa ich výrobcovia snažia ponúknuť niečo nové a naším poslaním je priniesť zaujímavé novinky, ktoré deti potešia a ideálne aj čosi naučia. Pri jednom takomto „lovení“ noviniek pre deti sme narazili aj na puzzle, ktoré nie je určené pre malé deti, ale skôr pre teenagerov a dospelých. Neodolali sme.

Obrátené puzzle? Novinka, ktorá prekvapila aj nás.

Klasické puzzle pozná asi každý z nás. Obrázok znázornený na škatuli je rozkúskovaný na malé časti a našou úlohou je uložiť všetky dieliky na správne miesto podľa tejto obrazovej predlohy.

Obrátené puzzle sú však pre nás novinkou vo svete puzzle. Puzzle WASGIJ? už názvom napovedá, že tu asi pôjde o hlavolam. Ak ho totiž prečítame odzadu, vznikne nám slovo jigsaw, čo v angličtine znamená skladačka. Tento istý princíp sa využíva aj pri skladaní puzzle. Úlohou riešiteľa veru nie je poskladať obrázok znázornený na škatuli. Puzzle sa skladá akoby „opačne" a zloženie konečného obrazu závisí od predstavivosti staviteľa.

Originál

Našou úlohou je predstaviť si, čo asi v určitej chvíli vidí niektorá z postáv ilustrácie a tento obraz zachytiť (poskladať). Tento princíp skladania je označený v sérii puzzle WASGIJ? slovom „Original".

Napríklad na obrázku na škatuli sú znázornení títo dvaja prekvapení páni:

obrázok na škatuli 

Výsledok skladania puzzle je to, čo práve oni spozorovali:

riešenie

Osud

Pod sériou označenou ako „destiny", čiže osud, cestujeme v čase. Obrázok na škatuli znázorňuje scénu z minulosti a ten, kto skladá tieto originálne puzzle, si musí predstaviť, ako by situácia, postavy a prostredie vyzerali dnes.

osud wasgij

Záhada

„Mystery" kolekcia obrátených puzzle WASGIJ? ukrýva dej, ktorý sa odohrá v blízkej budúcnosti, a možno aj nejakú nepredvídateľnú udalosť.

destiny wasgij

Každé puzzle WASGIJ? je vybavené malou pomôckou a popisom situácie, ktoré môžete použiť ako východiskový bod pri skladaní. Všetky série puzzle WASGIJ? znázorňujú naozaj vtipné momenty a sú tak skvelým darčekom pre všetkých, ktorým je humor blízky. Navyše, aj poskladané obrazy sú vtipné a svojím výsledkom vždy prekvapia.

Zahrajte sa aj vy s touto svetovo veľmi úspešnou sériou puzzle. Sme presvedčení, že nesklame žiadneho riešiteľa. Celú ponuku obrátených puzzle WASGIJ? nájdete tu.  

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info