Panel používateľa

Láskyplné hračky a knižky pre deti

Pridané: 14.2.2019 14:13:22 Počet zobrazení: 742

14 Február 2019

Srdiečka detí sa naplnia radosťou a šťastím vždy, keď dostanú darček. Nemusí byť práve Valentín, deti sú nadšené vždy, keď ich potešíme nečakaným prekvapením. Radosť v ich očkách stojí za to.

Láskyplné hračky a knižky pre deti

Naša láska k deťom je nekonečná rovnako ako láska detí ku hračkám. Pozrite sa na naše tipy na osvedčené hračky, ktoré potešia našich najmenších.

Pre malých maznáčikov

Deti často túžia po vlastnom zvieratku, v ktorom vidia svojho milovaného spoločníka. Kým dorastú, môžeme sa im postarať o spoločníka, ktorý síce nie je skutočný, ale vyzerá ako živý. Zvieratká - maňušky z nášho obchodu sú totiž také, ako keby skutočným z oka vypadli.

maňuška psíkmaňuška morské prasiatko

Z lásky pre seba

Aj sám seba je potrebné občas potešiť. Deti budú prežívať dvojnásobnú radosť, keď si budú môcť svoju milovanú hračku vyrobiť samé. Veľkú radosť im robia naše bábiky či zvieratká, ktoré si samé ušijú. V balení nájdu bezpečnú ihlu z plastu, niť, vystrihnuté a vopred predierkované kusy látky a všetky ostatné doplnky, ktoré budú potrebovať. Obrázkový návod ich presne navedie, ako postupovať. Nech je výsledok akýkoľvek, vždy bude dokonalý, veď je vlastnoručne vyrobený...

uši si mačičkuuši si bábikuuši si bábiku

 

Zvieratká – prvé lásky detí

Najprv je tu samozrejme mamina, ocino, súrodenci a celá rodina, ktorých deti úprimne milujú ako prvých. Ale postupne sú to práve zvieratká, ktoré deti lákajú a ktoré vyhľadávajú aj pri hre. Často sa vedia veľmi dobre stotožniť so zvieracími hrdinami rozprávok a hračky so zvieratkami patri medzi detské najčastejšie radosti.

mozaika zvieratkápuzzle zvieratká drevená hračkatri prasiatka

 

Nakreslím ti z lásky

Deti prvé vlastné výtvory s farbičkami zvyčajne venujú svojim najbližším. Najlepšie je, keď im do malých rúk vložíme pastelky, voskovky, fixky či farbičky, ktoré im pomôžu skamarátiť sa s nimi.

voskovky pre deti fixky trojhranné voskovky

U malých deťí sa odporúča začať voskovkami, najlepšie takými, ktoré ich motivujú k ich správnemu držaniu. Výborné sú hrubšie voskovky a neskôr fixky. Obrázky od našich detí vždy potešia a zaslúžia si pochvalu.

voskovky kamienky voskovky crayon rocks

Čítanie o emóciách pre deti

Knižky, ktoré sa dotknú detských sŕdc, z nich formujú empatických ľudí. Od malička je preto kontakt detí s takouto literatúrou veľmi dôležitý.

Môj starý otec Môj starý otec Môj starý otec

U nás nájdete veľa detských kníh, pri čítaní ktorých sa môžete s deťmi rozprávať o tom, ako sa k sebe majú právať skutoční priatelia, alebo také, ktoré im pomôžu vcítiť sa do situácie niekoho iného.

 

Magdaléna a psík z knižnice Magdaléna a psík z knižnice

Zďaleka nie každý oslavuje Valentína. Pripomínať si lásku a pripravovať svojim najbližším malé prekvapenia, je však pekné kedykoľvek. Dnes sme vám predstavili milé darčeky pre deti, ktorými určite nič nepokazíte.

 

 

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info