Panel používateľa

Kto vyhral našu výtvarnú súťaž? My to už vieme...

Pridané: 6.1.2018 19:04:50 Počet zobrazení: 1029

06 Január 2018

Knižný klub Vnímavé Deti prináša deťom nielen krásne knihy za zvýhodnené ceny, ale aj zábavné a kreatívne súťaže. V jesennom katalógu prebiehala súťaž pre všetky deti zo základných a materských škôl, ktoré rady tvoria. Ich úlohou bolo nakresliť, namaľovať alebo vytvoriť koláž svojho najobľúbenejšieho zvieratka.

Kto vyhral našu výtvarnú súťaž? My to už vieme...

Do súťaže sa zapojili deti zo škôl z celého Slovenska a vytvorili krásne pestré obrázky. Bolo ťažké vybrať najkrajšie práce, pretože si deti dali skutočne záležať. Desať najlepších prác získava za odmenu knihy z vydavateľstva Pro Solutions, ktoré nájdete aj v ponuke knižného klubu, ako napríklad Zvieratá okolo nás, Piráti a ich dobrodružný život, Skutočný kamarát a mnoho ďalších.

Cieľom Knižného klubu Vnímavé Deti je motivovať deti, aby nachádzali radosť v čítaní a vzdelávaní sa. Medzi titulmi knižného klubu sú aj knihy, ktoré približujú deťom dôležité hodnoty, vlastnosti či postoje ako sú priateľstvo, odvaha, čestnosť, empatia či tolerancia. Niektoré príbehy približujú aj problematiku šikanovania, porúch učenia alebo ťažkostí a strachu z čítania. V spolupráci s pani učiteľkami zo škôl má knižný klub Vnímavé deti príležitosť priniesť deťom knihy, ktoré ich obohatia a pomôžu im postaviť pevný základ ich skvelej osobnosti.

Dajte vedieť učiteľovi/ učiteľke vášho dieťaťa o našom knižnom klube, získajte špeciálne ceny na detské knihy a možnosť súťažiť o pekné výhry!

V ďalšom katalógu sa môžu deti tešiť na novú súťaž. Ich úlohou bude vytvoriť originálnu papierovú skladačku.

VÝHERCOVIA Z JESENNÉHO KATALÓGU

Základná škola Belá – 2 ročník

Terezka Muráňová, Alicka Olbrichtová, Tomáško Cabadaj, Karolínka Marunová a Filipko Brezáni, Miška Ťažká a Emka Ťažká, Lukáš Cabadaj, Miško Kubík, Dávidko Komačka, Dominik Labant, Robko Majerov

zvieratka zvieratká

domace zvieratka 

Cirkevná spojená škola Sečovce

Vtáčik - Jozef Labanič, Orol - Diana Dovcová, Páv - Katarína Macková

páv

orol

vtáčik

Základná škola s materskou školou Jarovnice

Ivanka Stanková

ms jarovnice

Základná škola Davidov

Katarína Bačiková

veveričky

Základná škola Veľké Uherce

Sova - Saška Kováčová

sova

Základná škola s materskou školou Závadka nad Hronom

Psíkovia - Sára Kačerová

psíkovia

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info