Panel používateľa

Dekorovanie z plastelíny

Dekorovanie z plastelíny

Hodnotenie produktu: 4.8/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

sada na prvé modelovanie pre najmenšie deti

16,90 € s DPH

Import kód: 2274

Dostupnosť: Skladom

Značka: Ludattica

Modelovanie, ktoré bude deti naozaj baviť. 

V tejto sade na modelovanie nájdete 7 pevných kartónových obrázkov, ilustrovaných so 14 rozličnými morskými zvieratkami. Deti sa najprv zoznámia so zvieratkami, naučia sa ich pomenovať, spoznajú ich prostredie a to, ako vyzerajú. 

Sada obsahuje kvalitnú modelovaciu hmotu, ktorá nevysychá na vzduchu, neobsahuje glutén, ľahko sa umýva a je vyrobená na prírodnom základe. Ak necháte modelovaciu hmotu voľne na vzduchu, odporúčame ju pred tým, ako ju deti použijú, jemne opracovať v rukách, aby opäť príjemne zmäkla a deťom sa s ňou ľahko pracovalo.

Úlohou detí je dekorovať obrázky zvieratiek podľa predkreslených tvarov a vzorov na telách zvieratiek. Deti spoznávajú nové tvary (krúžky, guľôčky, pásiky a podobne), ktorými doĺňajú obrázky. 

Deti si môžu vytvoriť aj vlastné doplnky obrázkov a ozvláštniť ich scénu napríklad bublinkymi, hviezdicami, mušľami a podobne. Tiež je možné vytvárať obrázkom veselé rámiky z pásikov modelovacej hmoty, guľôčok a pod.

Deti sa tak naučia vymodelovať rozličné malé tvary a získajú základné zručnosti modelovania. Rozvíjajú jemnú motoriku, zoznamujú sa s 3D tvarmi, priestorom a novými tvarmi. Zmiešavaním základných farieb modelovacej hmoty sa učia, ako vznikajú nové farby.

Modelovacia hmota sa dá z obrázkov ľahko odstrániť, jej zvyšky je možné odstrániť aj suchou handričkou. Tak sa dá používať modelovacia hmota znova a znova.   

Sada obsahuje:
7 ks pevných kartónových obrázkov (13x16cm), obojstranne ilustrovaných -14 morských zvierat
4 ks farebná modelovacia hmota - biela, žltá, červená, modrá

Vhodné pre deti od 2 rokov.

 

Vek: 2+

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info