Panel používateľa

Sequin Art

24 položiek

Sequin Art je britská značka vyrábajúca kreatívne sety pre deti a dospelých. Pre vytvorenie krásnych diel a obrazov nemusíte mať vy ani deti žiadne výnimočné umelecké schopnosti. Sety na napichovanie flitrov a maľovanie podľa čísel sú navrhnuté najmä pre zábavu a upokojenie. Deti vďaka tvoreniu s farebnými flitrami trénujú svoje sústredenie a trpezlivosť.

Výtvory kreatívnych setov od Sequin Art každú miestnosť nádherne oživia. Základom produktov sú trblietavé farebné flitre, ktoré sa pripevňujú pomocou špendlíkov do mäkkej polystyrénovej podložky. Napichovanie flitrov prebieha presne podľa návodu a tak je zaručené, že dielo bude estetické a dizajnové.     

                                                                                                                           

V ponuke značky Sequin Art nájdete rady kreatívnych setov pre deti už od 4 rokov, ale aj pre teenagerov aj dospelých. V našom obchode nájdete sety na tvorenie s flitrami so špendlíkmi, sety pre menšie deti bez potreby používania špendlíkov, ale aj sety na maľovanie podľa čísel. Sú ideálnym darčekom pre všetky tvorivé osoby, pre ktoré hľadáte niečo výnimočné.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info