Panel používateľa

Vernostný program

Zákaznícka karta Vnímavé deti

Zákaznícka karta Vnímavé deti

Zbierajte pečiatky v našej predajni, získajte zľavu a súťažte o pekné ceny!

Pravidlá Vernostného programu pre zákazníkov Vnímavé deti

  •  Zákazník (ďalej len „kupujúci") obdrží 1 pečiatku do Zákazníckej karty za každých 15 € nákupu tovaru v predajni Vnímavé deti.sk v nákupných centrách Bory Mall a Avion v Bratislave, alebo pri osobnom odbere tovaru objednaného cez e-shop www.vnimavedeti.sk v sídle spoločnosti Pro Solutions.
  • Zákaznícku kartu aj s príslušným počtom pečiatok získa každý kupujúci spolu s tovarom.
  • Každý kupujúci, ktorý predloží pri platbe za tovar platnú Zákaznícku kartu, získa od obsluhujúceho personálu (predavačky) 1 pečiatku do Zákazníckej karty za každých 15 € nákupu.
  • Po získaní 10 pečiatok na jednej Zákazníckej karte kupujúci získava možnosť uplatniť si zľavu vo výške 15% z nasledujúceho nákupu tovaru v predajni Vnímavé deti.sk v nákupnom centre Bory Mall alebo Avion v Bratislave, alebo pri osobnom odbere tovaru objednaného cez e-shop www.vnimavedeti.sk v sídle spoločnosti Pro Solutions.
  • Zľava 15% z nákupu sa poskytne kupujúcemu, ktorý pri nákupe tovaru v predajni Vnímavé deti.sk v nákupnom centre Bory Mall alebo Avion, alebo pri osobnom prevzatí tovaru objednaného prostredníctvom e-shopu www.vnimavedeti.sk, odovzdá obsluhujúcemu personálu (predavačke) Zákaznícku kartu s 10 pečiatkami.
  • Zľavu je možné uplatniť jedenkrát počas platnosti tohto vernostného programu, a to vždy pri odovzdaní Zákazníckej karty s 10 pečiatkami v predajni Vnímavé deti.sk v nákupnom centre Bory Mall alebo Avion v Bratislave, alebo personálu v sídle spoločnosti Pro Solutions.
  • Právo určiť výrobky, na ktoré bude možné počas platnosti vernostného programu uplatniť zľavu, náleží výlučne spoločnosti Pro Solutions.
  • V prípade poškodenia alebo straty Zákazníckej karty alebo jej časti nebude poskytnutá žiadna náhrada. Platné sú iba originálne a nepoškodené Zákaznícke karty.
  • Tento vernostný program je platný od 1.9.2018 do 31.12.2020. Do tohto dňa je možné uplatniť zľavu odovzdaním vyplnenej Zákazníckej karty podľa vyššie uvedeného spôsobu.
  • Spoločnosť Pro Solutions si vyhradzuje právo v prípade nutnosti zmeniť pravidlá Vernostného programu.

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info