Vernostný program

Zákaznícka karta Vnímavé deti

Zbierajte pečiatky v našej predajni, získajte zľavu a súťažte o pekné ceny!

Pravidlá Vernostného programu pre zákazníkov Vnímavé deti

 • Zákazník (ďalej len „kupujúci") obdrží 1 pečiatku do Zákazníckej karty za každých 15 € nákupu tovaru v predajni Vnímavé deti v nákupnom centre Bory Mall Bratislava alebo pri osobnom odbere tovaru objednaného cez e-shop www.vnimavedeti.sk v sídle spoločnosti Pro Solutions.
 • Zákaznícku kartu aj s príslušným počtom pečiatok získa každý kupujúci spolu s tovarom.
 • Každý kupujúci, ktorý predloží pri platbe za tovar Zákaznícku kartu, získa od obsluhujúceho personálu (predavačky) 1 pečiatku do Zákazníckej karty za každých 15 € nákupu.
 • Po získaní 10 pečiatok na jednej Zákazníckej karte získava kupujúci možnosť uplatniť si zľavu vo výške 10% z nasledujúceho nákupu tovaru v predajni Vnímavé deti v nákupnom centre Bory Mall Bratislava alebo pri osobnom odbere tovaru objednaného cez e-shop www.vnimavedeti.sk v sídle spoločnosti Pro Solutions.
 • Zľava 10% z nákupu sa poskytne kupujúcemu, ktorý pri nákupe tovaru v predajni Vnímavé deti v nákupnom centre Bory Mall alebo pri osobnom prevzatí objednaného tovaru prostredníctvom e-shopu www.vnimavedeti.sk odovzdá obsluhujúcemu personálu (predavačke) Zákaznícku kartu s 10 pečiatkami.
 • Zákazník, ktorý odovzdá kompletne vyplnenú Zákaznícku kartu s 10 pečiatkami v predajni Vnímavé deti v nákupnom centre Bory Mall Bratislava alebo v sídle spoločnosti Pro Solutions, vstupuje do žrebovania o výhry.
 • Zľavy je možné uplatňovať viackrát počas platnosti tohto vernostného programu, a to vždy pri ďalšom odovzdaní novej Zákazníckej karty s 10 pečiatkami v predajni Vnímavé deti v nákupnom centre Bory Mall Bratislava alebo personálu v sídle spoločnosti Pro Solutions.
 • Právo určiť výrobky, na ktoré bude možné počas platnosti vernostného programu uplatniť zľavu, náleží výlučne spoločnosti Pro Solutions.
 • V prípade poškodenia alebo straty Zákazníckej karty alebo jej časti nebude poskytnutá žiadna náhrada. Platné sú iba originálne a nepoškodené Zákaznícke karty.
 • Tento vernostný program je platný od 1.1. do 31.12.2017. Do tohto dňa je možné uplatniť zľavu odovzdaním vyplnenej Zákazníckej karty podľa vyššie uvedeného spôsobu.
 • Spoločnosť Pro Solutions si vyhradzuje právo v prípade nutnosti zmeniť pravidlá Vernostného programu.

Zľavou to nekončí, hrajte s nami o atraktívne ceny!

Každá zákaznícka karta s 10 pečiatkami vstupuje do žrebovania o atraktívne ceny.

Žrebovanie sa uskutoční dvakrát, v dňoch 30.6.2017 a 15.1.2018

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

bezpecny nakup

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info