Veľkoobchod a spolupráca

Buďte našim partnerom

Hľadáme nových odberateľov našich hier a hračiek a kníh. Náš sortiment dodávame pre ďalší predaj kamenným predajniam, internetovým obchodom a predajným stánkom.


Pro Solutions sa zaoberá vydávaním detských aj odborných kníh, výrobou, dovozom a následným predajom hier, hračiek a kreatívnych modelovacích materiálov od roku 2007. Veľkoobchodným a maloobchodným zákazníkom v Slovenskej republike dodávame hry z celého sveta, mnohé z nich získali medzinárodné ocenenie za prínos pre deti. Vzdelávacie hry LOGICO a LÜK sú odporúčané ministerstvom školstva ako didaktické pomôcky pre materské školy. Veľkoobchodne dodávame viac ako 700 druhov originálnych hier, hračiek a kníh. Tovar máme skladom a pripravený na okamžité odoslanie. Všetky hry a hračky, ktoré ponúkame, sú schválené pre predaj v Európskej únii.


Sme výhradným distribútorom značiek KINETIC SAND, MAD MATTR, LOGICO, SCHUBI, LÜK, SLIME BAFF, GELLI BAFF, HUBELINO, POWERCLIX, IO BLOCKS, LOGO, FOLKMANIS, V CUBE, SPIELSTABIL a mnohých ďalších.


Chcete u nás nakupovať?
Kontaktujte nás emailom na prosolutions@prosolutions.sk, informujte nás o Vašom záujme o spoluprácu a uveďte, akým spôsobom plánujete predaj nášho sortimentu. Budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

knizny klub baner

zdrave sedenie

Akciová ponuka
Novinky
Rady a tipy

Prečo nakupovať u nás

Veľkoobchod a spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

doručenie nad 50 eur zdarma

Predajňa Vnímavé deti v nákupnom centre Bory Mall

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie