Panel používateľa

Veľkoobchod a spolupráca

  • Flitrové obrázky, trblietavé darčeky pre deti
  • Top hračky pre deti do 3 rokov
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Buďte našim partnerom

Hľadáme nových odberateľov našich hier a hračiek a kníh. Náš sortiment dodávame pre ďalší predaj kamenným predajniam, internetovým obchodom a predajným stánkom.


Pro Solutions sa zaoberá vydávaním detských aj odborných kníh, výrobou, dovozom a následným predajom hier, hračiek a kreatívnych modelovacích materiálov od roku 2007. Veľkoobchodným a maloobchodným zákazníkom v Slovenskej republike dodávame hry z celého sveta, mnohé z nich získali medzinárodné ocenenie za prínos pre deti. Vzdelávacie hry LOGICO a LÜK sú odporúčané ministerstvom školstva ako didaktické pomôcky pre materské školy. Veľkoobchodne dodávame viac ako 700 druhov originálnych hier, hračiek a kníh. Tovar máme skladom a pripravený na okamžité odoslanie. Všetky hry a hračky, ktoré ponúkame, sú schválené pre predaj v Európskej únii.


Sme výhradným distribútorom značiek KINETIC SAND, MAD MATTR, LOGICO, SCHUBI, LÜK, SLIME BAFF, GELLI BAFF, HUBELINO, POWERCLIX, IO BLOCKS, LOGO, FOLKMANIS, V CUBE, SPIELSTABIL a mnohých ďalších.


Chcete u nás nakupovať?
Kontaktujte nás emailom na prosolutions@prosolutions.sk, informujte nás o Vašom záujme o spoluprácu a uveďte, akým spôsobom plánujete predaj nášho sortimentu. Budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info