Stimulačný program

Stimulačný program

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

pripravte dieťa do školy

9,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Pro Solutions

Obsahuje aktivity, ktoré pomáhajú deťom predškolského veku rozvíjať oslabené alebo narušené základné poznávacie schopnosti a umožnia tak predchádzať možným problémom, ku ktorým z dôvodu nerozvinutých funkcií pri školských činnostiach môže dôjsť.

Život detí v predškolskom veku je plný podnetov, zážitkov, získavania nových informácií, nadväzovania nových priateľstiev. Mnoho z nich potrebuje dlhší čas na spracovanie informácie, častejšie podnecovanie k aktivite, sú v niektorých aktivitách iné, s ostatnými deťmi nestíhajú. Stimulačný program je námetom ako s deťmi doma realizovať činnosti, v ktorých dosiahnu očakávané výsledky. Je venovaný aj rodičom všetkých budúcich prváčikov.

Obsahuje 23 samostatných súborov, kde je rozpracovaná: motivácia; cvičenia na rozvíjanie jednotlivých oblastí: zrakové vnímanie, sluchové vnímanie, optická a sluchová pamäť, intermodálne spojenie zmyslových vnemov, serialita, vizuomotorická koordinácia a grafomotorika. Stimulačnými činnosťami rozvíjajúcimi jemnú motoriku, reč, sluchové vnímanie, priestorovú orientáciu je možné priblížiť výkony detí k očakávaným výsledkom. Stimulačný program je námetom ako s nimi pracovať.

Je to praktická kniha o stimulácii jemnej motoriky, sluchu, reči, priestorovej orientácie a mnohých ďalších rozumových schopností prostredníctvom cielených aktivít vytvorených práve pre predškoláka. Pravidelné uplatňovanie popísaných činností, v domácom prostredí dôvery a harmónie, pomôže Vášmu dieťaťu eliminovať nedostatky vyúsťujúce do ťažkostí v procese učenia a učenia sa.

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR vydalo odporúčaciu doložku pre materiálny didaktický prostriedok "Stimulačný program prevencie porúch učenia detí predškolského veku".

Počet strán: 113

Nový komentár

* (Povinné)

knizny klub baner

zdrave sedenie

Predajňa Vnímavé deti v nákupnom centre Bory Mall

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Akciová ponuka
Novinky
Rady a tipy

Prečo nakupovať u nás

Veľkoobchod a spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

doručenie nad 50 eur zdarma

heureka

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie