Panel používateľa

Prírodné farby práškové, veľké

Prírodné farby práškové, veľké

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Ekologické farby na maľovanie štetcom aj prstami

49,95 € s DPH

Import kód: 979

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Značka: NATURAL EARTH PAINT

Natural Earth Paint predstavuje sadu ekologických farieb na maľovanie štetcom aj prstami, ktorá je vhodná pre všetky deti. Môžu sa tiež namiešať ako akvarelové farby, ktoré sú výbornou alternatívou aj pre dospelých.
Farby Natural Earth Paint sú vyrobené len z prírodných prísad, jednoducho sa umývajú a sú šetrné voči pokožke. Po zmiešaní 100% prírodného (netoxického) farebného prášku s prírodnými pigmentami s vodou vznikne farba podobná temperovým farbám. Po pridaní vody vznikne vodová farba.
Sýte farby sú vhodné aj na profesionálne použitie. S nádhernými vodovými farbami sa dá maľovať na plátno, papier, korok, drevo, kameň, látku, sklo a iné materiály. Prírodné farby Natural Earth Paint si tak nájdu svoje využitie u fanúšikov maľovania všetkých vekových skupín...

Balenie obsahuje 6 farebných práškov - červený, oranžový, žltý, zelený, modrý a hnedý na výrobu približne 3l farby, ako aj 6 biologicky rozložiteľných nádob s uzávermi.

Na porovnanie
Väčšina štandardných balení obsahuje 4 až 6 farieb v objeme 60-80 mg, čo predstavuje približne len pol litra farby. Tieto farby navyše po nesprávnom uzatvorení tuby/nádoby rýchlo vysychajú. S Natural Earth Paint si každé dieťa určí, koľko farby skutočne minie. Prírodne farby sú tak nielen ekologické, ale aj ekonomicky prijateľnejšie.

Obsah balenia
6 farebných práškov na výrobu cca 3l farby, organický kukuričný škrob, arabskú gumu, prírodné zemité a minerálne pigmenty
Vyrobené v USA. Všetky použité baliace materiály sú 100% recyklovateľné a biologicky rozložiteľné.

Vek: 3+

Vek: 3+

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info