NTC Asociácie Zvieratá

NTC Asociácie Zvieratá

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Špeciálna hra na princípe NTC vzdelávacieho systému

7,90 € s DPH

Import kód: 202

Dostupnosť: Skladom

Vzdelávací systém NTC vychádza z výskumov odborníkov z pedagogiky, medicíny, psychológie a špeciálnej pedagogiky s cieľom zlepšiť intelektuálne schopnosti a funkčnú vedomosť detí.
Autor programu Dr. Ranko Rajovic spolupracuje v oblasti vzdelávania detí s UNICEF a je členom Rady riaditeľov svetovej MENSY a Výboru pre nadané deti organizácie MENSA.
Cieľom NTC programu je priniesť dieťaťu správnu stimuláciu v období, keď si intenzívne vytvára schémy a vzorce rozmýšľania a vlastné názory. NTC hry sú vyvinuté tak, aby sa deti ľahko naučili veľké množstvo symbolov a následne spoznali obrazce reprezentujúce jednotlivé krajiny.

Hra NTC Asociácie sa skladá z 9 obrázkov so  zvieratami rozdelených na 2 časti. Úlohou je spojiť 2 časti každého obrázka podľa správnosti. Na obrazcoch sú zástavy jednotlivých krajín, v ktorých sa zvieratá vyskytujú.  

Len čo dieťa ovláda prvé symboly, pýtajte sa ho, ktoré zástavy majú napríklad modrú farbu – cieľom je schopnosť vytvárať skupiny na základe podobností (klasifikácia), triediť ich podľa veľkosti, popísať asociáciu k určitej krajine alebo popísať niektorú zástavu. Keď dieťa zvláda aj tieto úlohy a dokáže odpovedať na množstvo otázok bez väčších ťažkostí, pýtajte sa podobné otázky napríklad počas prechádzky alebo na výlete. Dieťa vtedy nemá k dispozícii žiadnu pomôcku a odpovede k otázkam si je nútené vizualizovať.


Rozmer: 22,3 x 22,3 cm
Odporúčaný vek: od 3 rokov

Vek: 3+

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

  • NTC Čísla

    Špeciálna hra na princípe NTC vzdelávacieho systému

    Dostupnosť: Skladom

    8,90 € s DPH

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

bezpecny nakup

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info