Panel používateľa

Little Storm - Na skrývačku

Little Storm - Na skrývačku

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA

spoznávame predložky v jednoduchej spoločenskej hre

6,90 € s DPH

9,50 € s DPH Zľava 2,60 €

Import kód: 177

Dostupnosť: dodanie 4-6 týždňov

Little Storm je zábavná a vzdelávacia hra pre najmenších. Je to meno hlavnej postavičky ktorá sprevádza hráčov počas celej hry. Úlohou hráčov je dostať všetky svoje kartičky so symbolmi na hraciu plochu s rovnakými symbolmi. Kto tak spraví ako prvý, vyhráva... V hre Little Storm - Na skrývačku sa deti učia určiť a správne pomenovať polohu kamaráta Little Storm. Dôraz sa kladie na správnu orientáciu v priestore a rozvoj jazykových schopností detí. Dieťa sa učí rešpektovať pravidlá.

Hra obsahuje: hracie podložky pre 5 hráčov, 20 hracích kariet.

Cieľ hry:
Dieťa sa zoznamuje s miestami, na ktorých sa Little Storm skrýva. Rozvíja svoju priestorovú orientáciu a vyjadrovacie schopnosti. Cieľom hry je rozšíriť slovnú zásobu dieťaťa a naučiť ho používať správne predložky v, nad, pod, vedľa, pred a za v kontexte hry. Hra Little Storm sa hrá na skrývačku prináša deťom zábavu a priestor využiť svoju predstavivosť pri popise prostredia na hracích plochách.

Pravidlá hry:
Hru začína najmladší hráč. Potiahne si jednu kartu a ukáže ju ostatným hráčom. Ak sa obrázok na karte nachádza aj na hráčovej hracej ploche, položí kartu na tento obrázok a vezme si ďalšiu kartu z kopy. Ak sa táto karta so symbolom nenachádza na hráčovej hracej ploche, vráti kartu späť pod ostatné karty a pokračuje ďalší hráč. Kartu "Little Storm na prázdninách" môžu hráči použiť, len ak majú na svojej hracej ploche umiestnené všetky tri karty so symbolmi. Inak kartu musia vrátiť späť pod ostatné karty a pokračuje ďalší hráč.

Kto vyhrá?
Vyhráva hráč, ktorý umiestni tri karty so symbolmi a kartu "LittleStorm" na svoju hraciu plochu.

 

Vek: 3+

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Little Storm - Cestovanie

  AKCIA

  spoznávajte rôzne dopravné prostriedky

  Dostupnosť: Skladom

  6,90 € s DPH

  9,50 € s DPH Zľava 2,60 €

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

bezpecny nakup

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info