Dieťa a hudba - pohyb a hra

Dieťa a hudba - pohyb a hra

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

prihláška na akreditované vzdelávanie

60 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Pro Solutions

Aktualizačné vzdelávanie pre pedagógov MŠ- Dieťa a hudba ... pohyb a hra

Časová dotácia: 25 hodín
Počet kreditov: 10

Hudba a vytváranie hudby sú takým zážitkom človeka, ktorého výsledkom je vnútorná vyrovnanosť a harmónia. Hudba a spev nás oslobodzujú a odstraňujú zábrany. Pre tieto a mnohé ďalšie pozitívne vplyvy je hudba významným prostriedkom v predprimárnom vzdelávaní.

Prostredníctvom tohto akreditovaného vzdelávacieho programu získajú učitelia materských škôl schopnosť vložiť svoju osobnosť, vlastnú kreativitu a improvizačné schopnosti do hudobných hier a priestor pracovať s jedinečnými stratégiami. Prostredníctvom hudby sa učiteľka bude môcť rôznymi spôsobmi zahrať s deťmi, zotrieť akékoľvek rozdiely medzi nimi a vytvárať atmosféru radosti. Hudba a jej tvorba vytvára priestor v ktorom si každý môže nájsť vlastný spôsob vyjadrovania sa, každému poskytuje práve to, čo potrebuje jeho osobnosť.

Hlavný cieľ:
Rozšíriť, prehĺbiť a rozvíjať teoretické vedomosti, praktické zručnosti a odborné kompetencie v oblasti nových inovatívnych prístupov k hudbe a hudobnej hre, ako prostriedku rozvoja hudobnosti, kreativity a celkovej osobnosti dieťaťa predškolského veku.

Certifikovaná lektorka: Slávka Žoldáková

Termín konania: školský rok 2017/2018

Púchov 8.- 9. september 2017 (plne obsadené)
Cífer 22.- 23. september 2017 (plne obsadené)
Námestovo 6.-7. október 2017 VOĽNÉ
Prievidza 20.-21. október 2017 VOĽNÉ
Bratislava 27. - 28. október 2017 (plne obsadené)

Ak máte záujem o niektorý z obsadených termínov, resp. miest konania vzdelávania, môžete zaslať vyplnenú prihlášku aj napriek tomu. Miesto/mesto, ktoré by Vám najviac vyhovovalo, stačí uviesť na prihláške. Miesta vzdelávania sa snažíme prispôsobovať momentálnemu záujmu žiadateľov.

PRIHLÁŠKA NA VZDELÁVANIE

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie