Panel používateľa

Webinár – Námety na hrové využívanie autokorektívnych pomôcok vo vzdelávaní 1.jún

Webinár – Námety na hrové využívanie autokorektívnych pomôcok vo vzdelávaní 1.jún

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA ODPORÚČAME

praktické námety doplnené o konkrétne aktivity

10 € s DPH

Import kód: 2240

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Značka: Vnímavé deti

Autokorektívne pomôcky sú jednou z aktivizujúcich techník učenia sa dieťaťa a spolu s individuálizovaným plánovaním výchovno-vzdelávacích činností môžu tvoriť účinný prostriedok pre sebahodnotenie a sebakontrolu dieťaťa.

Webinár plný praktických hier a aktivít, ktorý vás prevedie cez zoznámenie sa so vzdelávacími autokorektívnymi pomôckami až po ich nápadité začlenenie medzi každodenné činnosti detí v prostredí materskej školy.
Inšpirujú sa však aj učitelia prvých ročníkov základných škôl, vychovávatelia a špeciálni pedagógovia či asistenti.
Predstavíme si hravé a zábavné námety, ako didaktické pomôcky LOGICO a LÜK predkladať deťom tak, aby im s ľahkosťou porozumeli.

Na webinári plnom zaujímavých a nových nápadov pochopíte, že ich využívanie nespočíva len v pasívnom predložení pomôcok na stôl.

Spoznáte aktivity vhodné pre deti predškolského a mladšieho školského veku, s ktorými ste sa doteraz nestretli. Vzdelávacie námety sú založené na činnostnom a multisenzorickom prístupe, ktoré zároveň podporujú sebahodnotenie a motiváciu detí zapájať sa do aktivít.

Aktivity, ktoré si ukážeme, nevyžadujú náročnú prípravu pedagóga a sú vhodné pre jednotlivcov ako aj celé skupiny detí. Veľkým prínosom budú námety aj pre deti so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami.

Webinár je určený pre učiteľky a učiteľov materských škôl, ale aj ostatných vedúcich detských kolektívov, vedúcich školských klubov a záujmových krúžkov.

Účastníci budú môcť klásť počas webinára otázky, na ktoré lektorka odpovie. Po absolvovaní bude účastníkom doručený certifikát o jeho absolvovaní a elektronicky spracovaný materiál.

Čas konania: 1.6. 2021 o 17,00 hod.
Trvanie: 90 minút vrátane diskusie

Link na sledovanie webinára obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.

Lektorka: PaedDr. Eva Sobinkovičová vyštudovala Strednú pedagogickú školu, Vysokú školu odbor predškolská a elementárna pedagogika. Svoje pedagogické zručnosti si rozšírila štúdiom špeciálnej pedagogiky. Má 30 ročnú pedagogickú prax ako učiteľka, garantka a koordinátorka projektov týkajúcich sa vzdelávania detí a ako riaditeľka materskej školy. Absolvovala množstvo certifikovaných a akreditovaných vzdelávaní a kurzov: Tréning fonematického uvedomovania, Metóda dobrého štartu, Stimulačný program Maxík, Základný kurz Hejného metódy a ďalšie. Je držiteľkou viacerých certifikátov školských programov: INPP, Bilaterálna integrácia, Senzorická integrácia. Aktuálne si dopĺňa svoje vzdelanie o získanie osvedčenia stať sa Sindelar-trénenerkou. Dosiahla kariérový stupeň pedagogický zamestnanec s 2. atestáciou. Je dlhoročnou lektorkou vo vzdelávaní učiteliek materských škôl a je pozývaná prednášať na pedagogické a odborné konferencie, vedie praktické učiteľské workshopy. Publikuje pre viacerých vydavateľov odborné príspevky i pedagogicko-komerčné články. Je spoluautorkou viacerých publikácií. Jej silnou stránkou je inkluzívne vzdelávanie, angažovanosť pre inkluzívny prístup ku všetkým deťom bez rozdielu. Má bohaté pedagogické skúsenosti s inkluzívnym vzdelávaním detí so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami v prostredí bežných materských škôl. V jej pedagogickej praxi okrem inkluzívneho vzdelávania dominuje kvalitná príprava predškolákov so zreteľom na čiastkové psychické funkcie. Je zástankyňou zážitkového - skúsenostného učenia.

Nový komentár

* (Povinné)

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info