Panel používateľa

Webinár – Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 2.časť 13.apríl

Webinár – Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 2.časť 13.apríl

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

pokračovanie úspešného webinára

15 € s DPH

Import kód: 2014

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Značka: Vnímavé deti

Pokračovanie úspešného webinára Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve sa dočkalo svojho pokračovania. Čo nové sa v pokračovaní môžete dozvedieť?

Webinár bude obsahovať ešte viac nových praktických námetov výchovno-vzdelávacích činností s malými deťmi v prostredí materských škôl a tiež bude doplnený experimentami. Povieme vám, prečo je dôležitá spolupráca materskej školy s rodičom malého dieťaťa a ako na to.

Ponúkneme vám praktické ukážky ako rýchlo a prehľadne plánovať výchovno-vzdelávacie činnosti tak, aby boli stimulované potrebné oblasti vo vzťahu ku komplexnému rozvoju osobnosti malého dieťa v prostredí detského kolektívu.

Absolvovaním webinárov Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 1 a Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 2 si vytvoríte kompletné portfólio vzdelávacích hier pre najmenšie deti.

Súčasťou webinára je aj poradenstvo v oblasti prijímania detí do materskej školy, ich pobytu v nej, spolupráce s rodičmi malých detí a tiež dobrých rád, ako čo najviac zjednodušiť a urýchliť adaptáciu dieťaťa na nové prostredie.
Účastníci si môžu vopred pripraviť otázky, na ktoré lektorka počas webinára odpovie.

Webinár je určený pre učiteľky a učiteľov materských škôl a iných osôb, ktoré pracujú so skupinou detí vo veku od 2 do 3 rokov.

Účastníci si môžu vopred pripraviť otázky, na ktoré lektorka počas webinára odpovie.

Absolventi získajú: - certifikát o absolvovaní
                             - elektronicky spracovaný materiál 

Čas konania: 13. 4. 2021 o 18,15 hod.
Trvanie: 1,5 hodiny

Link na sledovanie webinára obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.

POVEDALI O WEBINÁRI:

"Chcela by som Vám poďakovať za webinare, ktoré koordinujete. Sú neskutočne podnetné a inšpiratívne. Oceňujem najmä to, že popri teoretickej časti, ktorá taktiež musí byť odprezentovaná, venujete veľkú časť praktickej zložke. Je to pre nás zážitkové učenie. ???? Teším sa na ďalšie webináre. Pani Sobinkovičová je mimoriadne fundovaná lektorka. Ešte raz ďakujeme za príjemne a užitočne strávený čas. Ďakujeme samozrejme aj vám za skvelú koordináciu. Máte to organizačne veľmi dobre zvládnuté. Absolvovala som viacero webinárov, ale webináre poriadané Vašou spoločnosťou sú pre mňa nenahraditeľné."

" Webinár bol perfektný, zaujímavý, naučila som rôzne zaujímavé veci,nápady. Bol veľmi inšpiratívny."

" Som maximálne spokojná s celkovým spracovaním danej témy, s obsahom prezentácie, námetmi na jednotlivé aktivity formou obrázkov a videii. Musím povedať, že vaše webináre mi zatiaľ dali najviac, skutočne sa oplatí za ne zaplatiť."

" Bolo pre mňa veľmi prínosné, že pani lektorka v prvej časti spomínala mnoho metód a spôsobov , ktoré sú vhodné pre detičky, a ja ich používam/ ako jediná z kolegýň, a niekedy si pripadám , tak trochu iná/. Je to pre mňa uistenie, že idem správnym smerom, a že túto prácu vnímam spôsobom , ktorý je pre dieťa blízky. Pracujem len šiesty rok a je to pre mňa skvelé ubezpečenie ! V druhej časti ma úplne nadchla ešte viac experimentovať s deťmi."

" Webinár bol opäť veľmi inšpiratívny. Pani doktorka je nielen skvelá odborníčka, ale aj človek, ktorý miluje detičky, chápe rodičov a spolupracuje s nimi. Jej skúsenosti ma obohacujú ako na sebe pracovať a byť nielen dobrou učiteľkou, ale hlavne človekom."

Lektorka: PaedDr. Eva Sobinkovičová vyštudovala Strednú pedagogickú školu, Vysokú školu odbor predškolská a elementárna pedagogika. Svoje pedagogické zručnosti si rozšírila štúdiom špeciálnej pedagogiky. Má 30 ročnú pedagogickú prax ako učiteľka, garantka a koordinátorka projektov týkajúcich sa vzdelávania detí a ako riaditeľka materskej školy. Absolvovala množstvo certifikovaných a akreditovaných vzdelávaní a kurzov: Tréning fonematického uvedomovania, Metóda dobrého štartu, Stimulačný program Maxík, Základný kurz Hejného metódy a ďalšie. Je držiteľkou viacerých certifikátov školských programov: INPP, Bilaterálna integrácia, Senzorická integrácia. Aktuálne si dopĺňa svoje vzdelanie o získanie osvedčenia stať sa Sindelar-trénenerkou. Dosiahla kariérový stupeň pedagogický zamestnanec s 2. atestáciou. Je dlhoročnou lektorkou vo vzdelávaní učiteliek materských škôl a je pozývaná prednášať na pedagogické a odborné konferencie, vedie praktické učiteľské workshopy. Publikuje pre viacerých vydavateľov odborné príspevky i pedagogicko-komerčné články. Je spoluautorkou viacerých publikácií. Jej silnou stránkou je inkluzívne vzdelávanie, angažovanosť pre inkluzívny prístup ku všetkým deťom bez rozdielu. Má bohaté pedagogické skúsenosti s inkluzívnym vzdelávaním detí so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami v prostredí bežných materských škôl. V jej pedagogickej praxi okrem inkluzívneho vzdelávania dominuje kvalitná príprava predškolákov so zreteľom na čiastkové psychické funkcie. Je zástankyňou zážitkového - skúsenostného učenia.

Nový komentár

* (Povinné)

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info