Panel používateľa

Webinár – Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 1.časť 13. apríl

Webinár – Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 1.časť 13. apríl

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

obľúbený praktický webinár

15 € s DPH

Import kód: 1807

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Značka: Vnímavé deti

Webinár je určený pre učiteľky a učiteľov materských škôl a iných osôb, ktoré pracujú so skupinou detí vo veku od 2 do 3 rokov.

Počas webinára sa dozviete, prečo a ako urobiť všetko preto, aby sa najmenšie deti v období dva až tri roky komplexne a všestranne rozvíjali. Lektorka vám predstaví, ktoré oblasti detskej osobnosti je potrebné najviac rozvíjať a spoznáte jednoduché no účinné hry, ktoré deti zaujmú, to všetko bez potreby vynakladania veľkých prostriedkov. Vypočujete si, ako deti motivovať nielen k pohybu, ale aj k sebaobslužným či upratovacím činnostiach. Dozviete sa, akými aktivitami najlepšie odhalíte úroveň jemnej a hrubej motoriky najmenších. Tiež porozumiete významu zmyslových hier a naučíte sa vytvoriť pre deti jednoduché senzorické prostredie. Na webinári sa oboznámite s balíkom hier k rozvíjaniu jednotlivých myšlienkových operácií dieťaťa, ktoré vychádzajú z jeho vývinových možností. Pozornosť budeme venovať aj úrovni a rozvoju reči a vhodným výtvarným aktivitám pre najmenšie deti v kolektíve.

Súčasťou webinára je aj poradenstvo v oblasti prijímania detí do materskej školy, ich pobytu v nej, spolupráce s rodičmi malých detí a tiež dobrých rád, ako čo najviac zjednodušiť a urýchliť adaptáciu dieťaťa na nové prostredie.

Účastníci si môžu vopred pripraviť otázky, na ktoré lektorka počas webinára odpovie.

Absolventi získajú: - certifikát o absolvovaní
                             - elektronicky spracovaný materiál 

Čas konania: 13. 4. 2021 o 16,30 hod.
Trvanie: 1,5 hodiny

Link na sledovanie webinára obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.

POVEDALI O WEBINÁRI:

  • "Webinár bol naozaj podnetný, určite využijem v práci s drobcami. Ste super technickí navigátori aj pre tých menej zručných, veľká vďaka."
  • "Ďakujeme, že nám ponúkate užitočné informácie aj v tomto čase. Všetko bolo perfektné: Váš prístup ako koordinátorky aj informácie, ktoré som sa dozvedela od lektorky, nakoľko v oblasti edukácie 2-3 ročných detí mám veľké medzery."
  • "Chcela by som sa vám poďakovať za inšpiratívný webinár. Vynikajúce boli námety na hry a činnosti, ktoré som si poznačila a určite sa ich budem snažiť zrealizovať pri jednotlivých činnostiach s deťmi."
  • "Zúčastnila som sa prvý krát takéhoto webinára, bol veľmi náučný a obsahoval množstvo úžasných rád a tipov na rôzne aktivity s detičkami. Veľmi to oceňujem."
  • "Prednáška bola pútavá, ani neviem ako ubehli dve hodiny. Zapísala som si 5 strán A4 a zazneli informácie ktoré som si utvrdila, ale aj nové nápady na hry, ktoré hneď ako bude možné vyskúšam. Pani lektorke veľmi pekne ďakujem."

Lektorka: PaedDr. Eva Sobinkovičová vyštudovala Strednú pedagogickú školu, Vysokú školu odbor predškolská a elementárna pedagogika. Svoje pedagogické zručnosti si rozšírila štúdiom špeciálnej pedagogiky. Má 30 ročnú pedagogickú prax ako učiteľka, garantka a koordinátorka projektov týkajúcich sa vzdelávania detí a ako riaditeľka materskej školy. Absolvovala množstvo certifikovaných a akreditovaných vzdelávaní a kurzov: Tréning fonematického uvedomovania, Metóda dobrého štartu, Stimulačný program Maxík, Základný kurz Hejného metódy a ďalšie. Je držiteľkou viacerých certifikátov školských programov: INPP, Bilaterálna integrácia, Senzorická integrácia. Aktuálne si dopĺňa svoje vzdelanie o získanie osvedčenia stať sa Sindelar-trénenerkou. Dosiahla kariérový stupeň pedagogický zamestnanec s 2. atestáciou. Je dlhoročnou lektorkou vo vzdelávaní učiteliek materských škôl a je pozývaná prednášať na pedagogické a odborné konferencie, vedie praktické učiteľské workshopy. Publikuje pre viacerých vydavateľov odborné príspevky i pedagogicko-komerčné články. Je spoluautorkou viacerých publikácií. Jej silnou stránkou je inkluzívne vzdelávanie, angažovanosť pre inkluzívny prístup ku všetkým deťom bez rozdielu. Má bohaté pedagogické skúsenosti s inkluzívnym vzdelávaním detí so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami v prostredí bežných materských škôl. V jej pedagogickej praxi okrem inkluzívneho vzdelávania dominuje kvalitná príprava predškolákov so zreteľom na čiastkové psychické funkcie. Je zástankyňou zážitkového - skúsenostného učenia.

Nový komentár

* (Povinné)

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info