Panel používateľa

Webinár – Stereotypy a výzvy vo výchove detí novej generácie 19. október

Webinár – Stereotypy a výzvy vo výchove detí novej generácie 19. október

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

nový webinár o výchove so školskou psychologičkou

15 € s DPH

Import kód: 2066

Dostupnosť: Skladom

Značka: Vnímavé deti

Zdajú sa vám dnešné deti iné? Máte pocit, že to, čo vám pri deťoch platilo roky, zrazu stratilo účinnosť? Dnešné deti sú v mnohom iné ako tie, ktoré nám v škôlkach prechádzali rukami pred 10 či 20 rokmi. Súvisí to so zmenou spoločnosti, spôsobu života či súčasnými rodičmi, ktorí sa líšia od rodičov predchádzajúcich generácii. Ako teda pristupovať k dnešným deťom? Čomu sa radšej vyhnúť a čoho robiť viac?

Dozviete sa, aké stereotypy nás vo výchove ovplyvňujú dodnes a prečo zrazu nefungujú. Povieme si, ako deťom citlivo zadávať hranice, a zároveň zachovať ich autonómiu. Zistíte, ako deti rešpektovať a nebyť príliš benevolentný, či ako riešiť detské konflikty bez toho, aby ste museli byť na chvíľu sudcom. Webinár vás tiež prevedie najčastejšími chybami v komunikácii s dieťaťom.

Webinár je plný praktických informácii, príkladov a skúseností z každodennej praxe psychologičky a mamy dvoch malých detí.

Webinár je určený pre učiteľky a učiteľov materských škôl, ale aj ostatných vedúcich detských kolektívov, vedúcich školských klubov a záujmových krúžkov. Veľa si z neho odnesú aj rodičia, ktorí denne prijímajú výzvy vo výchove detí súčasnej generácie.

Účastníci budú môcť klásť počas webinára otázky, na ktoré lektorka odpovie. Po absolvovaní bude účastníkom doručený certifikát o jeho absolvovaní.

Čas konania: 19. 10. 2021 o 17,30 hod.
Trvanie: 90 minút vrátane diskusie

Link na sledovanie webinára obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.

Lektorka: Mgr. Lenka Macejáková je školská psychologička na základnej škole v Banskej Bystrici, mama dvoch úžasných dcér a rodinná a párová terapeutka. Absolventka kurzu Rešpektovať a byť rešpektovaný. Aktuálne je frekventantkou výcviku v Praktických metódach práce s deťmi Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie. Vo svojej práci psychologičky ako aj v súkromí sa snaží pristupovať k ľudom s rešpektom a presvedčením, že všetci sme výnimoční a rozvíjať a stavať treba na silných stránkach. Verí, že aj keď nie všetko v školstve funguje ideálne, zmenu môžeme spraviť tým, že začneme od seba.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info