Panel používateľa

Webinár – Ponímanie osobnosti učiteľa a možnosti jej rozvoja – 25. marec

Webinár – Ponímanie osobnosti učiteľa a možnosti jej rozvoja – 25. marec

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

koučing pre učiteľov

15 € s DPH

Import kód: 2104

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Značka: Vnímavé deti

„Človek je svojím maliarom i obrazom (Alfred Adler)"

S pokrokom v spoločnosti a obrovským vplyvom technológií sa menia aj požiadavky na výchovno-vzdelávaciu činnosť učiteľa. Učiteľ už nie je iba osobou, ktorá vzdeláva či vychováva, ale čoraz častejšie sa pre dieťa stáva mentorom, sprievodcom a blízkym človekom.

Pohľady na osobnosť učiteľa a jeho kompetencie sú rôzne, od vysoko odborných až po tie, ktoré pedagogickú prax nepovažujú za niečo výnimočné. Ako to vnímajú samotní učitelia?

Na webinári učiteľom ukážeme spôsoby, ako si pestovať odolnosť voči stresu a ako primerane reagovať na nečakané udalosti. Účastníci sa naučia, ako si udržať osobnú integritu v kritickej situácii a ako s ňou pracovať. Budeme sa venovať motivácii v práci a komunikačným kompetenciám učiteľov, pretože komunikácia je základ úspechu.

Webinár prináša priestor na sebareflexiu a príležitosť uvedomenia si vlastných potrieb. Ponúka možnosti hľadania riešení, ktoré načrtnú cestu osobného rozvoja.

Počas online stretnutia si ukážeme praktické ukážky a cvičenia, pomocou ktorých si učitelia budú môcť zmapovať svoje potreby a definovať želaný stav. Následne si vytvoria vlastný model na dosiahnutie svojho zámeru.

V rámci rozvoja komunikačných kompetencií workshop ponúkne praktické ukážky používania otvorených a uzavretých otázok a vplyv na výsledok rozhovoru. Táto zručnosť bude učiteľom nápomocná najmä v komunikácii s rodičmi v situáciách, ktoré považujú za kritické.

Webinár je vhodný pre skúsených aj začínajúcich pedagógov, ktorí by radi posilnili vlastnú osobnosť učiteľa a jej vnímanie zo strany detí, žiakov a rodičov.

Účastníci budú môcť klásť počas webinára otázky, na ktoré lektorka odpovie. 

Absolventi získajú: - certifikát o absolvovaní
                            - elektronicky spracovaný materiál

Čas konania: 25.3. 2021 o 17,00 hod.
Trvanie: 90 minút vrátane diskusie

Link na sledovanie webinára obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.

Lektorka: Ing. Mária Drahošová, ACC je zakladateľka kreatívneho centra. Venuje sa životnému a biznis koučingu. Na svojich hodinách praktizuje rozvojové a relaxačné aktivity. Priestor, v ktorom pracuje, považuje za fit-centrum pre dušu.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info