Panel používateľa

Webinár – Spôsoby, ako pomôcť dieťaťu uspieť 23. február

Webinár – Spôsoby, ako pomôcť dieťaťu uspieť 23. február

Hodnotenie produktu: 4.86/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

radí detská psychologička- s aktivitami na podporu zdravej sebaúcty detí

15 € s DPH

Import kód: 1831

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Značka: Vnímavé deti

Ako vnímajú deti úspech? Kedy sa deti cítia úspešné a akými spôsobmi môžu dospelí (rodičia, učitelia a ostatní) hovoriť a podporovať deti v záujme o okolitý svet?

Úspech detí je priamo úmerný ich sebavedomiu. Dospelí majú veľa spôsobov, ako so sebavedomím detí pracovať, ako upozorňovať na ich výnimočnosť, ako povzbudzovať a chváliť. Je možné dieťa „prechváliť"? A ako venovať individuálnu pozornosť na jednotlivca tak, aby sa iné deti v kolektíve necítili menejcenne?

Dospelí sa denne snažia podporovať deti v ich snahe o dobré výsledky v škole, v športových výkonoch, v živote ako takom. Ako máme rozumne podporovať dieťa, aby necítilo veľký tlak na dokonalosť zo strany dospelých? Ako má učiteľ či rodič motivovať dieťa v škole?

Od detskej psychologičky sa dozviete, aké majú deti najčastejšie vzory a príklady pre svoje konanie (pozitívne, aj nevhodné). Zistíte, ako deťom najlepšie vysvetliť, že niektoré vzory netreba napodobňovať. Spomenieme aj príklady hrdinov z kníh a filmov, ktoré môžu ovplyvniť budúci úspech (nielen školský) detí a povieme si všetko o zdravej detskej motivácii.

Webinár je plný praktických informácií a skúseností z každodennej praxe skúsenej detskej psychologičky. Je vhodný pre rodičov aj učiteľov detí v akomkoľvek veku. Počas webinára máte priestor aj na vaše otázky, môžete ho využiť ako online poradenstvo.

Po absolvovaní bude účastníkom doručený certifikát o jeho absolvovaní.

Čas konania: 23. 2. o 17,00 hod.

Trvanie: 1,5 hod. vrátane diskusie

Link na sledovanie webinára obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.

Lektorka: Mgr. Mária Tóthová Šimčáková je úspešná detská psychologička. Práci s deťmi sa venuje už viac ako 25 rokov. Pracuje s deťmi od útleho veku, s celými rodinami, s učiteľmi a so školskými kolektívmi. Je členkou Rady pre reklamu ako odborník na problematiku reklamy so zameraním na deti. Lektoruje a je autorkou mnohých programov pre deti a mládež, vedie internetové poradne. Je odbornou garantkou programu detinanete. Veľa skúseností ako riešiť ťažkosti s výchovou detí získala priamo v rodinách na Slovensku v relácii Pestúnka televízie Markíza. Napísala niekoľko kníh, a to Som rodič a čo s tým? 1. a Som rodič a čo s tým? 2., Testujme a rozvíjajme svoje dieťa. Je šťastnou mamou dvoch detí.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info