Panel používateľa

Webinár – Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 2.časť 2. marca

Webinár – Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 2.časť 2. marca

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA ODPORÚČAME

pokračovanie úspešného webinára 2.3.

15 € s DPH

Import kód: 2014

Dostupnosť: Skladom

Značka: Vnímavé deti

Pokračovanie úspešného webinára Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve sa dočkalo svojho pokračovania. Čo nové sa v pokračovaní môžete dozvedieť?

Webinár bude obsahovať ešte viac nových praktických námetov výchovno-vzdelávacích činností s malými deťmi v prostredí materských škôl a tiež bude doplnený experimentami. Povieme vám, prečo je dôležitá spolupráca materskej školy s rodičom malého dieťaťa a ako na to.

Ponúkneme vám praktické ukážky ako rýchlo a prehľadne plánovať výchovno-vzdelávacie činnosti tak, aby boli stimulované potrebné oblasti vo vzťahu ku komplexnému rozvoju osobnosti malého dieťa v prostredí detského kolektívu.

Absolvovaním webinárov Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 1 a Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 2 si vytvoríte kompletné portfólio vzdelávacích hier pre najmenšie deti.

Súčasťou webinára je aj poradenstvo v oblasti prijímania detí do materskej školy, ich pobytu v nej, spolupráce s rodičmi malých detí a tiež dobrých rád, ako čo najviac zjednodušiť a urýchliť adaptáciu dieťaťa na nové prostredie.
Účastníci si môžu vopred pripraviť otázky, na ktoré lektorka počas webinára odpovie.

Webinár je určený pre učiteľky a učiteľov materských škôl a iných osôb, ktoré pracujú so skupinou detí vo veku od 2 do 3 rokov.

Účastníci si môžu vopred pripraviť otázky, na ktoré lektorka počas webinára odpovie.

Absolventi získajú: - certifikát o absolvovaní
                             - elektronicky spracovaný materiál 

Čas konania: 2. 3. 2021 o 17,00 hod.
Trvanie: 1,5 hodiny

Link na sledovanie webinára obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.

Lektorka: PaedDr. Eva Sobinkovičová vyštudovala Strednú pedagogickú školu, Vysokú školu odbor predškolská a elementárna pedagogika. Svoje pedagogické zručnosti si rozšírila štúdiom špeciálnej pedagogiky. Má 30 ročnú pedagogickú prax ako učiteľka, garantka a koordinátorka projektov týkajúcich sa vzdelávania detí a ako riaditeľka materskej školy. Absolvovala množstvo certifikovaných a akreditovaných vzdelávaní a kurzov: Tréning fonematického uvedomovania, Metóda dobrého štartu, Stimulačný program Maxík, Základný kurz Hejného metódy a ďalšie. Je držiteľkou viacerých certifikátov školských programov: INPP, Bilaterálna integrácia, Senzorická integrácia. Aktuálne si dopĺňa svoje vzdelanie o získanie osvedčenia stať sa Sindelar-trénenerkou. Dosiahla kariérový stupeň pedagogický zamestnanec s 2. atestáciou. Je dlhoročnou lektorkou vo vzdelávaní učiteliek materských škôl a je pozývaná prednášať na pedagogické a odborné konferencie, vedie praktické učiteľské workshopy. Publikuje pre viacerých vydavateľov odborné príspevky i pedagogicko-komerčné články. Je spoluautorkou viacerých publikácií. Jej silnou stránkou je inkluzívne vzdelávanie, angažovanosť pre inkluzívny prístup ku všetkým deťom bez rozdielu. Má bohaté pedagogické skúsenosti s inkluzívnym vzdelávaním detí so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami v prostredí bežných materských škôl. V jej pedagogickej praxi okrem inkluzívneho vzdelávania dominuje kvalitná príprava predškolákov so zreteľom na čiastkové psychické funkcie. Je zástankyňou zážitkového - skúsenostného učenia.

Otázka

Jana Kolláriková, 13.2.2021 22:38:29

Dobrý deň,až teraz mi prišla do cesty ponuka na tento webinár a vidím,že je to už druhá časť.Je niekde dostupná jeho prvá časť(aj keby za poplatok)?Ďakujem

Re: Otázka

Vnímavé deti, 13.2.2021 22:46:15

Dobrý deň. Na prvú časť webinára sa môžete prihlásiť tu: https://www.vnimavedeti.sk/p/2008/webinar-rozvijajuce-hry-pre-najmensie-deti-v-kolektive-1cast-25-februar

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

bezpecny nakup

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info