Panel používateľa

CleanFit Toalety a kúpeľne bez šmúh 10l

CleanFit Toalety a kúpeľne bez šmúh 10l

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

čistiaci ultrakoncentrát s vôňou pomarančov 10l

78 € s DPH

Import kód: 1863

Dostupnosť: Skladom

Vysokoúčinný čistiaci ultrakoncentrát na prípravu čistiaceho roztoku pre oblasť sanity na každodenné udržiavanie čistoty. S vôňou pomarančov „Orangine" a obsahom ovocných kyselín. Bez námahy odstraňuje aj veľmi odolné vápenaté usadeniny, močový kameň, zápach moču a mastnotu na mieste aplikácie. Pri dennom použití poskytuje ošetreným povrchom ochranu pred tvorbou plesní. Obsahuje benzalkónium chlorid, používaný v medicíne ako dezinfekčný prostriedok. Prípravok je šetrný k životnému prostrediu.

Použitie: Ultrakoncentrát je určený na prípravu mimoriadne účinného a v spotrebe úsporného čistiaceho prostriedku pre objektovú hygienu na čistenie vlhkých priestorov, predmetov a plôch, na ktorých sa pod vplyvom vodného prostredia tvorí vodný kameň. Je vhodný na toalety/WC, pisoáre, vodovodné batérie, drezy, obkladačky, kúpeľne, sprchové kút a pod.

Príprava aplikačného roztoku: Prípravok dávkujte pomocou 20 ml dávkovacej pumpičky do systémovej fľaše a zrieďte s vodou v pomere 1:25 (40 ml ultrakoncentrátu na 1 l vodného roztoku), naneste na ošetrovaný povrch a nechajte krátko pôsobiť, následne vyčistite a dôkladne opláchnite čistou vodou. V prípade extrémne silného znečistenia je možné koncentráciu zvýšiť a prípravok zriediť v max. pomere 1:10 (100 ml ultrakoncentrátu na 1 l vody) a nechať ho pôsobiť 5-10 min. Pred použitím na špáry obkladu a dlažby je potrebné ich vopred navlhčiť.

1 l = 25 l
Z 1 litra ultrakoncentrátu pripravíte až 25 L aplikačného čistiaceho roztoku. Náklady na 1 l aplikačného roztoku už od 0,50€.

pH 1 kyslý

VÝHODNÉ
3x nižšie náklady
25-250-násobné riedenie

EKOLOGICKÉ
95% úspora plastov

NEALERGÉNNE
produkty sú bez NTA a EDTA

PRAKTICKÉ
šikovné doplnky pre jednoduché používanie

PROFESIONÁLNE
rýchle a jednoduché použitie

KARTA ÚDAJOV O ZLOŽKÁCH

CENNÍK PREPRAVY

cenník doručenie Cleanfit

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info