Panel používateľa

CleanFit Univerzálny odmasťovač 10l

CleanFit Univerzálny odmasťovač 10l

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

hygiena kuchyne, dielní a servisov

78 € s DPH

Import kód: 1862

Dostupnosť: Skladom

Vysokoúčinný nepenivý odmasťovací ultrakoncentrát na prípravu roztoku na odmasťovanie všetkých povrchov a na každodenné udržiavanie čistoty. Vysoký obsah účinných látok - cca 90%. Účinkuje aj za studena. Bez námahy aj na ťažko dostupných miestach odstraňuje znečistenia obsahujúce mastnotu. Vhodný aj na čistenie pomocou vysokotlakových prístrojov a na strojové čistenie. Neobsahuje žieraviny ako napr. hydroxidy, je bezpečný pre personál. Prípravok je šetrný k životnému prostrediu.

Použitie: Ultrakoncentrát je určený na prípravu mimoriadne účinného a v spotrebe úsporného čistiaceho roztoku na rozpúšťanie a odstraňovanie mastnoty zo všetkých umývateľných plôch a predmetov, ako sú napr. pracovné a varné plochy, podlahy, steny, sporáky, odsávače pár, grily, mikrovlnné rúry, nerezový riad a pod. V oblasti servisnej a dielenskej na lokálne odmastenie znečistenia minerálnym olejmi a mazadlami.

Príprava aplikačného roztoku: Prípravok dávkujte pomocou 20 ml dávkovacej pumpičky (viď. str. 4) do systémovej fľaše a zrieďte s vodou v pomere 1:25 (40 ml ultrakoncentrátu na 1 l vodného roztoku), nastriekajte na znečistené povrchy, nechajte chvíľu pôsobiť, a následne vyčistite a opláchnite ošetrené plochy a predmety čistou vodou. Pri použití produktu na hliníkové povrchy tieto ihneď opláchnite vodou. Pre ľahšie čistenie kuchynských podláh dávkujte odmasťovací ultrakoncentrát do vedra s roztokom čistiaceho prípravku na podlahy v pomere 1:500, t.j. 20 ml odmasťovacieho ultrakoncentrátu do 10 l vedra. Takto pripravený čistiaci roztok následne naneste mopom na podlahu a umyte ju obvyklým spôsobom.

1 l = 25 l
Z 1 litra ultrakoncentrátu pripravíte až 25 L aplikačného čistiaceho roztoku. Náklady na 1 l aplikačného roztoku už od 0,50€. 

pH 11 zásaditý

VÝHODNÉ
3x nižšie náklady
25-250-násobné riedenie

EKOLOGICKÉ
95% úspora plastov

NEALERGÉNNE
produkty sú bez NTA a EDTA

PRAKTICKÉ
šikovné doplnky pre jednoduché používanie

PROFESIONÁLNE
rýchle a jednoduché použitie

KARTA BEZPEČNOSTNÝCH ÚDAJOV

KARTA ÚDAJOV O ZLOŽKÁCH

CENNÍK PREPRAVY

cenník doručenie Cleanfit

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info