Panel používateľa

CleanFit na lesklé povrchy bez šmúh 1l

CleanFit na lesklé povrchy bez šmúh 1l

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

čistiaci ultrakoncentrát s vôňou citrónov

13,08 € s DPH

Import kód: 1859

Dostupnosť: Skladom

Vysokoúčinný čistiaci ultrakoncentrát na prípravu čistiaceho roztoku na čistenie všetkých lesklých a hladkých povrchov a na každodenné udržiavanie čistoty. S jemnou vôňou citrónov „Lemonade". Bez námahy odstraňuje odtlačky prstov, ako aj mastné a olejové znečistenia, a stará sa o lesk bez šmúh. Koncentrát je šetrný k materiálu, a preto je vhodný aj na čistenie citlivých povrchov. Má schopnosť potláčať odtlačky prstov tak, aby povrch zostal čo najdlhšie čistý. Vďaka špeciálnemu zloženiu na ošetrenom povrchu zanecháva lesklú vodoodpudivú vrstvu, ktorá znižuje tvorbu znečistenia. Prípravok je šetrný k životnému prostrediu.

Použitie: Ultrakoncentrát je určený na prípravu mimoriadne účinného a v spotrebe úsporného čistiaceho prostriedku pre objektovú hygienu. Určený pre použitie na čistenie napr. okien, skla, zrkadiel, obkladačiek, stolov, osvetlenia a pod. Pred použitím na nábytok vyskúšať na malej ploche.

Príprava aplikačného roztoku: Prípravok dávkujte pomocou 20 ml dávkovacej pumpičky do systémovej fľaše a zrieďte s vodou v pomere 1:25 (40 ml ultrakoncentrátu na 1 l vodného roztoku), nastriekajte na ošetrovanú plochu a následne ju dôkladne a rovnomerne vyčistite. Nie je nutné dolešťovanie. V prípade extrémne silného znečistenia špinou a mastnotou je možné koncentráciu zvýšiť, a prípravok zriediť v max. pomere 1:10 (100 ml ultrakoncentrátu na 1 l vody). Pre každodenné udržiavanie čistoty málo znečistených povrchov je možné prípravok používať aj v mimoriadne nízkej koncentrácii 20-40 ml na 10 l vody.

1 l = 25 l
Z 1 litra ultrakoncentrátu pripravíte až 25 L aplikačného čistiaceho roztoku. Náklady na 1 l aplikačného roztoku už od 0,50€.

pH 8 mierne zásaditý

VÝHODNÉ
3x nižšie náklady
25-250-násobné riedenie

EKOLOGICKÉ
95% úspora plastov

NEALERGÉNNE
produkty sú bez NTA a EDTA

PRAKTICKÉ
šikovné doplnky pre jednoduché používanie

PROFESIONÁLNE
rýchle a jednoduché použitie

KARTA ÚDAJOV O ZLOŽKÁCH

CENNÍK PREPRAVY

cenník doručenie Cleanfit

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info