Panel používateľa

CleanFit na podlahy bez šmúh 1l

CleanFit na podlahy bez šmúh 1l

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

čistiaci ultrakoncentrát s vôňou kvetov

10,90 € s DPH

Import kód: 1856

Dostupnosť: Skladom

Dva varianty vysokoúčinných čistiacich ultrakoncentrátov so zníženou penivosťou na prípravu čistiacich roztokov na všetky druhy vodeodolných podláh. Varianta na ručné čistenie s vônou kvetov „Bouquet of Flowers" je určená na udržiavanie čistoty pomocou mopov. Variant na strojové čistenie je bez vône a s obsahom látok proti vytváraniu peny. Oba prípravky s účinnou látkou proti tvoreniu peny bez námahy odstraňujú aj staršie znečistenia. Majú vynikajúcu nanášaciu a zmáčaciu schopnosť a preto umožňujú dokonalé vyčistenie povrchov. Prenikajú hlboko do pórov. Nevytvárajú žiadne vrstvy a zanechávajú na ošetrených plochách lesk. Prípravky sú šetrné k životnému prostrediu.

Použitie: Ultrakoncentráty sú určené na prípravu mimoriadne účinných a v spotrebe úsporných čistiacich roztokov na ručné resp. strojové čistenie všetkých druhov podláh ako sú laminát, dlažba, linoleum, drevené parkety, gumené podlahy, drevo, kameň, mramor a pod.

Príprava aplikačného roztoku (oba prípravky): Prípravok dávkujte pomocou 20 ml dávkovacej pumpičky do vedra, zrieďte s vodou v pomere 1:500 (20 ml ultrakoncentrátu na 10 l vody) a dôkladne premiešajte. Čistiaci roztok naneste mopom na podlahu a umyte ju obvyklým spôsobom, resp. použite na čistenie strojom. V prípade čistenia pórovitých povrchov alebo extrémne silného znečistenia je možné koncentráciu zvýšiť a prípravok zriediť v pomere 1:250 – 1:100 (40 – 100 ml ultrakoncentrátu na 10 l vody).

Pozn.: Pre dokonalé výsledky ručného čistenia odporúčame použí¬vať 2-vedrový systém čistenia (jedno vedro s nariedeným čistiacim prostriedkom a druhé s čistou vodou určené na vyplákanie špinavého mopu). Dbajte na pravidelnú výmenu znečistených mopov a ich dokonalé vypratie.

1 l = 500 l
Z 1 litra ultrakoncentrátu pripravíte až 500 L aplikačného čistiaceho roztoku. Náklady na 1 l aplikačného roztoku už od 0,025€.

pH 7 neutrálny

VÝHODNÉ
3x nižšie náklady
25-250-násobné riedenie

EKOLOGICKÉ
95% úspora plastov

NEALERGÉNNE
produkty sú bez NTA a EDTA

PRAKTICKÉ
šikovné doplnky pre jednoduché používanie

PROFESIONÁLNE
rýchle a jednoduché použitie

KARTA ÚDAJOV O ZLOŽKÁCH

CENNÍK PREPRAVY

cenník doručenie Cleanfit

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info