Panel používateľa

Webinár - Kreativita, základ moderného učiteľa 1. október

Webinár - Kreativita, základ moderného učiteľa 1. október

Hodnotenie produktu: 3/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

certifikovaná lektorka v oblasti ľudských zdrojov

15 € s DPH

Import kód: 1834

Dostupnosť: Skladom

Značka: Vnímavé deti

U každého z nás sa striedajú kreatívne obdobia s tými, počas ktorých čakáme na akýkoľvek nový nápad márne. Internet nám síce ponúka stovky článkov, tisíce tipov a milióny odporúčaní ako byť kreatívny, avšak nie všetky sú vždy užitočné.

Kreativita je jedným zo základných prvkov života, od medziľudských vzťahov až po riešenia zložitých problémov. Kreatívny učiteľ odovzdáva deťom a žiakom okrem zručností a vedomostí aj nezabudnuteľné zážitky. Pedagóg, ktorý chce byť moderný a má záujem udržať pozornosť detí v kolektíve, tak každodenne vyzýva svoju fantáziu ku slovu. Ako naštartovať svoju kreativitu a ako odbúrať stereotypy vo výchovno-vzdelávacom procese? To sa naučíte počas webinára s certifikovanou lektorkou.

Interaktívny webinár sa zameriava na poznanie princípov kreatívneho myslenia. Vyskúšate si konkrétne cvičenia a aktivity, ktoré podporia tvorbu nových myšlienok a nápadov. Tieto techniky vám budú uľahčovať plánovanie vzdelávacích aktivít. Zároveň sa naučíte, ako pomôcť rozvinúť kreativitu u detí a ako im touto cestou pomôžete objaviť ich vlastné nadšenie a chuť spolupracovať a vzdelávať sa.

Webinár je plný praktických informácií a dáva priestor aj na vaše otázky.

Čas konania: 1. 10. 2020 o 17,00 hod.
Trvanie: 90 minút vrátane diskusie

Link na sledovanie webinára obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.

Lektorka: Mgr. Alexandra Kello - pracuje ako lektorka a konzultantka v HR a firemnom vzdelávaní. Vyštudovala andragogiku, absolvovala 2-ročný výcvik dramaterapie a tréningy v oblasti osobného rozvoja. Viac ako 15 rokov pôsobí v oblasti vzdelávania a osobného rozvoja ľudí. Jej srdcovkou je rozvoj kreatívneho myslenia a je propagátorkou prepojenia kritického a kreatívneho myslenia a ich využitie v pracovnom aj osobnom živote.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

bezpecny nakup

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info