Panel používateľa

Webinár - Prístup a práca s hyperaktívnym dieťaťom 9.júl

Webinár - Prístup a práca s hyperaktívnym dieťaťom 9.júl

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

webinár so známou detskou psychologičkou - 9. 7.

15 € s DPH

Import kód: 1809

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Značka: Vnímavé deti

Hyperaktivita sa často spája s tzv. poruchami pozornosti, pozorovateľnými už v predškolskom veku. Názory odborníkov sa líšia. Niektorí považujú hyperaktivitu za prejav normálneho správania, ovplyvnený zvýšenou kreativitou. Je preukázateľné, že niektoré deti dokážu zamerať pozornosť na viacero tém súčasne. Tieto deti sa prejavujú nadpriemerne rozvinutými poznávacími schopnosťami, ich verbalizáciou a sociálnymi zručnosťami. Všeobecne deti s ADHD (označenie hyperaktivity s poruchou pozornosti) vyžadujú špeciálny výchovný a edukačný prístup už v predškolskom veku, aby sa porucha negatívne neprejavila vo vzťahu ku kolektívom a k samotnému organizovanému prijímaniu informácií.

Počas webinára sa dozviete, ako sa prejavuje dieťa, ktoré má poruchu pozornosti a je hyperaktívne. Kedy je dieťa len živé a kedy je už jeho správanie považované za prejav poruchy? Ako ovplyvňuje hyperaktivita správanie a prežívanie dieťaťa a ako zvládnuť takéto dieťa v kolektíve? Povieme si o príčinách hyperaktivity a možnostiach zmiernenia prejavov hyperaktívneho správania. Získate cenné odporúčania pre prácu s dieťaťom s poruchami pozornosti, ktoré vychádzajú priamo z praxe a najnovších odborných poznatkov. Na otázky odpovie skúsená detská psychologička PaedDr. Petra Arslan – Šinková.

Webinár je určený pre učiteľky a učiteľov materských škôl, ale aj ostatných vedúcich detských kolektívov, vedúcich školských klubov a záujmových krúžkov.

Účastníci si môžu vopred pripraviť otázky, na ktoré lektorka počas webinára odpovie. Po absolvovaní vzdelávacieho webinára bude účastníkom doručený certifikát o jeho absolvovaní.

Čas konania: 9. 7. 2020 o 18,00 hod.
Trvanie: 90 minút vrátane diskusie

Link na sledovanie webinára obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.

Lektorka: PaedDr. Petra Arslan – Šinková je detská psychologička s dlhoročnou praxou v predškolských a školských zariadeniach. V Bratislave vedie už desať rokov materskú školu a je zakladateľkou poradenského centra pre deti s poruchami učenia, pozornosti a správania Centrum Dr. Sindelar. Ťažiskom jej práce je poradenstvo pre rodičov v oblasti výchovy a vzdelávania detí. Vzdeláva odborníkov z pomáhajúcich profesií na celom Slovensku. Je autorkou publikácií Ako rozvíjať schopnosti dieťaťa a Hry a aktivity na rozvoj schopností dieťaťa. Je spoluautorkou viacerých odborných publikácií zameraných na diagnostiku a stimuláciu príčin porúch učenia, pozornosti a správania.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info