Panel používateľa

Webinár - Dychová gymnastika pri pohybových aktivitách detí

Webinár - Dychová gymnastika pri pohybových aktivitách detí

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA ODPORÚČAME

v prípade záujmu o tému nás kontaktujte

15 € s DPH

Import kód: 1811

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Značka: Vnímavé deti

Správny dychový návyk je dôležitou súčasťou vykonávania akéhokoľvek správneho cvičenia. Zlý stereotyp dýchania však môže znamenať nepríjemnosti aj pre úplne zdravé dieťa.

Počas online workshopu sa dozviete základné princípy správneho fyziologického dýchania, ktoré je nesmierne dôležité pre zdravie dieťaťa, ako i nás dospelých. Nácvik bráničného dýchania má význam nielen pri prevencii pred chorobami dýchacích ciest, odstraňuje bolesti hlavy a bruška, ale tiež prispieva k lepšiemu držaniu tela, upokojuje alebo stimuluje a pomáha deťom lepšie sa sústrediť pri činnostiach, ktoré ich bavia.
Počas školenia sa naučíte pomocou názorných ukážok ako naučiť deti správne dýchať. Ukážeme si polohy, pri ktorých sa dobre rozvíja bráničné dýchanie. Budeme pracovať v sede, v stoji, ale aj kľaku a ľahu. Prichystajte si voľný priestor na cvičenie, stoličku, deku alebo karimatku a oblečte si niečo pohodlné.

Webinár je určený pre učiteľky a učiteľov materských škôl, ale aj ostatných vedúcich detských kolektívov, vedúcich školských klubov a záujmových krúžkov.

Účastníci si môžu vopred pripraviť otázky, na ktoré lektorka počas webinára odpovie. Po absolvovaní vzdelávacieho webinára bude účastníkom doručený certifikát o jeho absolvovaní.

V prípade záujmu o webinár nás kontaktujte na info@prosolutions.sk

Trvanie: 90 minút vrátane diskusie

Link na sledovanie webinára obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.

Lektorka: Mgr. Veronika Pavlíková, dipl. fyz je vyštudovaná fyzioterapeutka, ktorá sa fyzikálnej terapii venuje viac ako 15 rokov. Špecializuje sa na dýchacie cvičenia a vplyvy bráničného dýchania detí v ranom detskom veku. Absolvovala množstvo odborných vzdelávaní, napísala niekoľko publikácií a je členkou Slovenskej komory fyzioterapeutov. Svoju odbornú prax vykonáva v Žiline vo vlastnom fyziologickej ambulancii.
Ako o seba sama povedala, je vďačná dcéra, šťastná manželka a spokojná mama.

 

Nový komentár

* (Povinné)

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

SAEC

visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info