Panel používateľa

Vnímavé deti vyhrávajú stále - každý mesiac nová výhra v predajni Vnímavé deti

Pridané: 10.4.2018 13:57:39 Počet zobrazení: 1050

10 Apríl 2018

Každý mesiac je pripravená súťaž o peknú cenu v predajni Vnímavé deti v nákupnom centre Bory Mall v Bratislave. Stačí vyplniť súťažný lístok a ste v hre! Môžete získať peknú knihu, spoločenskú hru či inú lákavú výhru.

Vnímavé deti vyhrávajú stále - každý mesiac nová výhra v predajni Vnímavé deti

Pravidlá súťaže Vnímavé deti vyhrávajú stále

1. Navštívte predajňu Vnímavé deti v nákupnom centre Bory Mall v Bratislave

2. Vyplňte súťažný lístok a odovzdajte ho obsluhujúcej predavačke

Jeden z vás získa aktuálne uverejnenú vecnú výhru z ponuky nášho sortimentu. Šanca na výhru sa opakuje každý mesiac.

Kto súťaž vyhlasuje?

Usporiadateľom súťaže Letné slizové a gélové dobrudružstvo je spoločnosť Pro Solutions, s.r.o., Hroznová 3/A, 831 01 Bratislava, IČO: 35 848 260, spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I (ďalej len „Usporiadateľ").

Kde a ako dlho trvá súťaž?

Súťaž prebieha nepretžite v predajni Vnímavé deti v nákupnom centre Bory Mall. Usporiadateľ si vyhradzuje právo časovo limitovať alebo prerušiť prebiehajúcu súťaž.

Ako sa do súťaže zapojiť?

Súťažiacim sa môže stať fyzická osoba s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky, ktorá úplne vypísala súťažný lístok a odovzdala ho obsluhujúcemu personálu predajne Vnímavé deti v nákupnom centre Bory Mall. Súťažiaci môže vypísať len jeden súťažný lístok.

V zmysle § 7 ods. 1,2 zák. .č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov dáva súťažiaci súhlas so spracovaním jeho osobných údajov poskytnutých v tejto súťaži pre účely jej vyhodnotenia a informovania o výhre. Usporiadateľ súťaže nezodpovedá za prípadnú technickú chybu, poškodenie či zničenie súťažných profilov či ich častí.

Čo môžete vyhrať?

Z vyplnených lístkov vyžrebujeme jedného výhercu každý mesiac. Výhra je vždy uvedená na súťažnom lístku. Informáciu o výhre zasielame emailom na kontaktný email, ktorý uviedol súťažiaci na súťažnom lístku.

Ako získate výhru?

Výhru je potrebné osobne si prevziať v predajni Vnímavé deti počas otváracích hodín do posledného dňa mesiaca, v ktorom prebehlo žrebovanie. Neprevzaté výhry prepadajú v prospech usporiadateľa. Informácie, ktoré súťažiaci poskytne, budú použité na kontaktovanie výhercov a marketingové účely. Právo na výhru nie je možné previesť na inú osobu. Výhry nie sú právne vymáhateľné.

Vylúčenie zo súťaže

Súťažiaci, ktorí nejakým spôsobom porušia pravidlá súťaže budú zo súťaže vylúčení. Usporiadateľ súťaže nehradí Účastníkom žiadne náklady či prípadnú škodu, ktoré vzniknú v súvislosti s ich účasťou v súťaži, alebo v súvislosti s výhrou v súťaži.

Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá súťaže alebo súťaž ukončiť.

 

 

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

bezpecny nakup

platba visa

master

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info