Hračky rastú aj na pomarančovníkoch

Pridané: 9.5.2018 19:18:47 Počet zobrazení: 1015

09 Máj 2018

Že hračky na stromoch nerastú? Ale áno! Len to chce nájsť ten pravý druh. :-) Práve teraz prinášame na Slovensko originálne drevené hry a hračky od britskej značky Orange Tree Toys.

Hračky rastú aj na pomarančovníkoch

Názov tejto spoločnosti sa dá voľne do slovenčiny preložiť ako hračky z pomarančovníka. Tie možno nerastú v domovine značky, v Británii, no ich produkty sú poriadne „šťavnaté" – hýria farbami, tvarmi a originálnymi nápadmi.

orange tree toys

Orange Tree Toys pri výrobe dbá o maximálnu bezpečnosť detí. Napríklad farby na hračkách sú zdravotne nezávadné a netoxické. Skvelé, ak vaše dieťa zvykne svoje hračky sem-tam ešte aj ochutnávať.

Medzinárodné ocenenia, kvalita, originalita

Značka Orange Tree Toys sa môže pochváliť množstvom medzinárodných ocenení, ktoré získala od organizácií venujúcim sa deťom a detským hrám, ale aj od samotných rodičov.

Spoločnosť stále vedú jej zakladateľky, sestry Anuja Wilson a Lamani Simons, a to už od roku 2000. Skúsenosti im teda rozhodne nechýbajú.

V ponuke nájdete aj množstvo detských hviezd. Orange Tree Toys vyrába oficiálne hračky s tematikou Macka Pú, medvedíka Paddingtona či Králika Petra. Poďme sa na jej sortiment pozrieť bližšie.

Zelený krokodíl

Kolekcia zelený krokodíl je veľmi veselá. Krokodíl naučí deti počítať do 10, čítať písmenká abecedy, spoznávať geometrické tvary a farbyručičkové hodiny a ďalšie zaujímavé veci. Kolekciu zelený krokodíl budeme postupne dopĺňať, a ak sa rozhodnete pre ňu, určite neoľutujete. Je to jarná novinka tejto značky.

                    krokodíl abeceda krokodil a tvary

Prvé krôčiky s istotou

Prvé kroky deti robia s veľkou radosťou, ale už s menšou istotou. Podporiť ich v prvých pokusoch samostatne kráčať či priniesť zábavu pri behaní je veľmi dôležité...

Vyskúšajte niektorú z hračiek na tlačenie, ktoré deti posúvajú pred sebou na paličke. Na kolieskach majú drobné drevené guľôčky, ktoré pri otáčaní klepú o zem a prinášajú tak deťom ďalšie potešenie.

                     chlapec ottpsik na tlacenie

Zábava s kolkami

Krásne drevené kolky v tvare zvieratiek deti pohltia. Chlapci ani dievčatá si určite nenechajú ujsť príležitosť zrážať farebnými guľôčkami zvieracie kolky, alebo sa zahrajú so zvieratkami len tak, bez ich zrážania. Nám sa kolky veľmi páčia a veríme, že si vyberiete aj vy.

                                kolkykolky a chlapec

Medvedík Pú a jeho kamaráti

Ktoré z detí by nepoznalo medvedíka Pú a jeho zvieracích kamarátov? Kolekcia hračiek s motívom medvedíka Pú je naozaj veľmi pekná a poteší každého.

S nikým sa neučí lepšie, ako so „známou tvárou." A tvár Medvedíka Pú je známa všetkým deťom.

                     vlacik macko pu kolky macko pu

Niečo pre poriadok

Detských kníh býva v izbičkách tiež dosť. Pre ich lepší poriadok sa osvedčia knižné zarážky, ktoré sú zároveň skvelou dekoráciou. Samozrejmosťou je drevené vyhotovenie.

Zmysel pre organizáciu a poriadok tak nie je nutné dieťaťu nútiť, s týmito zarážkami si ho bude udržiavať samé.

                         knizne zarazkyknizne zarazky na okne

Darčeky nielen na Deň detí

Hračky Orange Tree Toys sú navrhnuté tak, aby dieťa zaujali od prvého pohľadu a uchopenia. A lákavé je aj ich balenie – pestrofarebné škatule na deti pôsobia ako magnet, sú ideálnym darčekom na každý sviatok. Napríklad už na blížiaci sa Deň detí. :)

CELÚ PONUKU HRAČIEK Orange Tree Toys NÁJDETE TU

akciová ponuka

novinky

blog

Prečo nakupovať u nás

Spolupráca

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

heureka

bezpecny nakup

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info