Odborné semináre

0 položiek

Odkaz otca, odkaz matky v správaní dieťaťa a možnosti korekcie


22. septembra 2017, Centrum ďalšieho vzdelávania UK,
Odbojárov 10/A v Bratislave
v čase od 10,00 - 13,30 hod.
VSTUP: 20,- Eur

seminar v BratislavePrednášajúci odborník, PhDr. Ján Svoboda: "Nikdo z nás nezapře své zásadní vychovatele. Jejich vliv na chování a jednání je však daleko hlubší a významnější, než si připouštíme. Setkání nabídne účastníkům možnost uchopit základ celého sociálního směřování dítěte a zjistit možnosti korekce."

Meno prednášajúceho PhDr. Jána Svobodu nie je na Slovensku neznáme. Mnohé z učiteliek materských škôl mali príležitosť stretnúť sa s ním na konferencii vydavateľstva Pro Solutions Hravo a tvorivo v materských školách vo Vysokých Tatrách v októbri 2016.

Učitelia v materských i základných školách patria medzi tých, ktorí výrazne ovplyvňujú správanie a výchovu detí/žiakov. Po rodičov sú to práve tí, ktorí vedia pozitívne vplývať a usmerňovať prejavy detí. Častokrát poznajú prostredie a zázemie svojich zverencov v triedach, vedia odpozorovať určité vzorce správania sa detí. Spolupráca škôl a rodičov je pre mnohých pedagógov výzva. Je tu príležitosť nachádzať pochopenie a spôsoby, ako pozitívne vplývať na správanie sa detí.

Interaktívny workshop je zameraný na konkrétne techniky, ktoré môžu využívať pedagógovia materských škôl v orientačnej diagnostike detí.

Učiteľom základných škôl uľahčí pomáhať s adaptáciou dieťaťa pri nástupe na povinnú školskú dochádzku a spoluprácu s rodičmi.

Workshop je určený aj rodičom detí, ktorí chcú porozumieť správaniu svojich detí a uvítajú konkrétne rady psychológa.

Najčastejšie príklady a odpovede na otázky z praxe, ktoré sa týkajú správania sa detí ( dieťa sa pomočuje, neposlúcha, bije ostatné deti...).

Záverečná diskusia s prednášajúcim.

Seminár je určený pre učiteľky materských škôl, špeciálnych pedagógov a rodičov detí predškolského veku.

Organizátori podujatia: Pro Solutions,s.r.o. (Vnímavé deti) a Education Academy

Prihláška na seminár

ODBORNÁ KONFERENCIA VO VYSOKÝCH TATRÁCH

Konferencia Matematika vo svete predškoláka

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie